{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Čtvrtfinálové dvojice pro play-off

Jednoznačně postupové ambice má před play-off druhé hokejové ligy pouze letošní suverén základní i nadstavbové části Ostrava. Z dalších týmů, které postoupily do vyřazovacích bojů, pak může překvapit kdokoliv.

Respekt z ostravského týmu je znát. „Kromě Ostravy, která funguje na plně profesionální bázi, je zbytek vyrovnaný, takže bude rozhodovat hlavně momentální forma,“ uvedl trenér Blanska Jiří Otoupalík.

Respekt však budí také největší překvapení letošní sezóny tým Blanska, který skončil po dlouhodobé části hned za Ostravou. "Hlavně ne Blansko," přál si ještě před koncem nadstavby brněnský trenér Svatopluk Číhal, protože poslední vzájemný duel skončil drtivým vítězstvím Blanenských 8:2.

Hokejisté Hvězdy Brno mají nečekaně i jiné starosti než play-off. Výkonný výbor hokejového svazu před třemi týdny rozhodl, že jim odebere druholigovou licenci a převede ji kvůli nevyrovnaným dluhům do Hodonína.

Majitel brněnského klubu Václav Čáp se sice nechal slyšet, že si právo startu v soutěži obratem zajistí nákupem jiné licence, ale Frýdek-Místek, o němž se spekulovalo, že by měl svá práva Brnu postoupit, se už dohodl s Porubou.


Čtvrtfinálové dvojice pro play off:

Ostrava - Orlová
Blansko - Šternberk
Nový Jičín - Přerov
Kroměříž - Hvězda Brno


Zdroje:
IDNES
celý článek

publikováno: 3.2.2004