{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Festival Boskovice 2004: Informace o cenách vstupenek

Vstupné na koncertní večery v letním kině bude 250 Kč na každý den (pá a so). Ceny vstupenek na další koncerty jsou podstatně nižší - na jazzovou scénu 80 Kč, na scénu Za muzeem 120 Kč (tyto vstupenky platí na celý den), na koncerty v synagoze od 50 do 100 Kč. Divadla budou letos nejen na hradě (sobotní a nedělní odpoledne, vstupné na každy den bude 100 Kč), ale také v šapitó (120 Kč za představení). Ceny vstupenek na filmová představení se budou pohybovat mezi 30-55 Kč. Na většinu autorských čtení se dostanete zadarmo.

Stále platí možnost zakoupení permanentky za 700 Kč v předprodejích nebo za 750 Kč na místě. Permanentky letos zahrnují oproti minulým ročníkům mnohem více koncertů. V ceně permanentky je scéna letního kina (koncerty i filmy), nově pak i scéna za muzeem a jazzová scéna v zámeckém skleníku, na permanentku budete moci navštívit i všechny výstavy.

Předprodej v sítích Ticketpro - www.ticketpro.cz, Tickestream - www.ticketstream.cz, Ticketportal - www.ticketportal.cz. Můžete je zakoupit také v Čítárně Unijazzu, v MIC Boskovice a IC Boskovicko a v knihkupectvích Kosmas v Lublaňské a Opletalově ulici v Praze.

Více informací: www.unijazz.cz

Boskovice 2004 Boskovice 2004

linka


publikováno: 9.7.2004
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.