{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona 1.FC Brno se chystá na novou sezonu

Začátek dalšího ročníku Gambrinus ligy se nezadržitelně blíží. Kluby hledají posily, kde se jen dá. Příprava hráčů běží na plné obrátky. Trenéři pilují ideální sestavy. Na tom všem budou záležet další osudy šestnácti prvoligových týmů! A jak je na tom tým 1.FC Brno?

Vlastimil Sehnal, majitel klubu, si nejspíš pořádně zhodnotil i s vedením a trenéry loňskou sezonu. Podle nich stála za propadem brňenských fotbalistů záloha, která nevytvářela dostatečné množství gólových šancí. Proto přišlo do Brna trio středopolařů: Libor Baláž(přestup), Patrik Siegl a Jaroslav Černý (oba roční hostování). K nim přibyl obránce Jan Trousil z Kladna, kterému se v přípravných utkáních velice daří! Do klubu přichází také Pavol Sedlák a gólman Michal Václavík, jenž na jaře působil v druholigových Bohemians.

Naopak z Brna odešel Marek Zúbek do Baníku Ostrava, Patrik Křap do konkurenčních Drnovic, Tomáš Abrahám do tureckého Denizli, Martin Kotůlek do Opavy a snad nejcitelnější je „ztráta“ Milana Pacandy, který podepsal smlouvu s pražskou Spartou. Z peněz za jeho prodej se snaží vedení přivést do klubu ještě jednoho ofenzívního hráče, kterým bude zřejmě teplický Jiří Kowalík.

Brňané se připravovali čtrnáct dní v Brně, kde střídali herní část s výběhy do terénu a posilovnou. Od 19. července začali se čtyřdenním soustředěním v rakouském Lindabrunnu, kde sehrají tři přípravná utkání. Zatím sehráli celkem osm přípravných utkání. Z toho pět vyhráli, jedno prohráli a dvakrát remizovali. Dvakrát se přesně trefili Švancara a Baláž. Střelecky se prosadil i Karel Kroupa. Společně s Petrem Švancarou předvádí v přípravě dobré výkony, což brňenské příznivce těší. Jenom, aby měli tolik střeleckého štěstí i v sezoně.

Domácí zápasy bude hrát brněnský tým v sobotu ve 20:00 na Srbské. Nezbývá než doufat, že všechny provedené změny vedly k lepšímu a že se na konci tohoto ročníku nebudou fanoušci Brna muset strachovat o ligovou příslušnost svých oblíbenců.

Více informací: www.1fcbrno.cz

1.FC Brno

1.FC Brno

1.FC Brno

1.FC Brno

1.FC Brno

linka


publikováno: 21.7.2004
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.