{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Jsem absolutně spokojený, tvrdí trenér mistrů Evropy

Jan Červa, reprezentační trenér:
"Jsem absolutně spokejený a šťastný. Chtěl bych poděkovat hráčům, pořadatelům a divákům za skvělý turnaj. Zejména diváci byli největším překvapením. Takovou kulisu na baseballu v České republice jen tak neuvidíte. Španělsko jsme porazili už ve skupině, ale ve finále je to vždycky složitější. Poté, co jsme vedli už 4:0, jsem se musel opravdu držet. Musel jsem si opakovat, že ještě není konec. Byli jsme ale natolik vyhecovaní, že jsme to zvládli. Pro kluky to byl obrovský zážitek. Ta atmosféra byla opravdu úžasná. Po celý turnaj podával výborné výkony nadhazovač brněnských Draků Vojta Jelínek. Ve finále se pak ve skvělém světle ukázal blanenský nadhazovač Lukáš Regec. On občas mívá nevyrovnané výkony, ale finále mu skutečně vyšlo."

Robert Dvořák, manažer turnaje:
"Po organizační stránce to snad nemělo chybu. Po sportovní to ani nemá smysl hodnotit. Je to obrovský úspěch. Po čtyřech druhých místech a jednom bronzu máme konečně zlato. Teď je dalším cílem zachránit na konci srpna v Blansku extraligu."

Lukáš Regec, reprezentační nadhazovač (hráč Olympie Blansko):
"Finále bylo super, byla bezvadná atmosféra. Ke konci zápasu jsme měli i trochu štěstí. Šli jsem si potom ještě všichni sednout, abysme to všechno probrali. Trenér nám chtěl říct, co dál. Příští rok se hraje mistrovství světa ve Venezuele. Musím na sobě přes rok tvrdě pracovat, abych se tam dostal. Budeme mít během roku několik soustředění, takže program budu mít určitě náročný."

Další blanenští hráči v týmu mistrů Evropy:
Jan Felkl, Libor Kolář, Andrej Kostrhůn, Radek Musil, Petr Vaněk

Výsledky českých baseballistů na ME kadetů:

1992Francie7.
1993Itálie3.
1994Itálie5.
1995Itálie2.
1996Francie5.
1997Česká republika2.
1999Česká republika2.
2000Španělsko4.
2002Nizozemí2.
2004Česká republika1.

Oficiální stránky ME: www.baseball.cz/eurocadets2004
Diskuze: Jak se vám líbilo ME v baseballu?

Baseball
Baseball
Baseball
Baseball
Baseball

linka


publikováno: 27.7.2004
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.