{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona
Blansko

ikona HC Blansko pokračuje ve vítězné sérii

Třetí výhra v řadě a první místo v tabulce. Takový vstup do nové sezony si hráči HC Blansko ani nemohli přát. Přitom právě poslední soupeř Prostějov, který Blanenské porazil v přípravě 7:0, měl tuto sérii ukončit.

HC Blansko - Prostějov 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)

O utkání rozhodla první třetina, ve které byli blanenští hokejisté jasně lepší. Už po třiceti vteřinách se prosadil Šlapanský. Druhý gól přidal Točík. Když zvýšil na začátku druhé třetiny vedení na rozdíl tří branek Meixner, čekala se snadná výhra domácích. Prostějovští se ale nevzdali a ve třetí třetině snížili dokonce na rozdíl jednoho gólu. O dvě minuty později však Šlapanský rozhodl svou druhou trefou v utkání o tom, že i ve třetím utkání získají Blanenští plný počet bodů.

1:0 (00:30) Šlapanský (Meixner)
2:0 (06:58) Točík (Meixner, Melichar)
3:0 (21:42) Meixner (Mifek)
3:1 (32:23) Fojtík (Kučírek)
3:2 (44:05) Vymazal (Lukáš)
4:2 (46:41) Šlapanský (Drábek, Dvořák)