{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Invex 2004 - setkání čtyř směrů

Mezinárodního veletrh informačních a komunikačních technologií Invex přichází s další zásadní organizační inovací. V letošním roce proběhne členění do čtyř samostatných částí podle typu a zaměření návštěvníků jednotlivých segmentů. Veletrh Invex, který se na brněnském Výstavišti koná ve dnech 11. - 15. října, bude sestávat z částí Invex Classic, Invex Business, Invex Home a Invex Game.

Oproti loňskému roku přibývá nový vystavovatelský segment s názvem Invex Game, který je plně zasvěcen počítačovým hrám a digitální zábavě. Část Invex Home bude více soustředěna na oblast spotřební elektroniky. Cílem organizátorů tak bylo pokračovat v nastoupeném trendu přizpůsobování veletrhu potřebám a požadavkům vystavovatelů i návštěvníků.

Specifikace jednotlivých částí veletrhu Invex 2004:

Invex Classic je určen profesionálům z oblasti informačních a komunikačních technologií a zájemcům o specializované produkty a služby.
Invex Business nabízí vhodné prostředí pro uskutečnění obchodních jednání a k prezentaci velkých řešení; vystavovatelům dává ideální prostor si během 3 dnů připravit půdu pro svůj "Business".
Invex Home je určen domácím uživatelům informačních a komunikačních technologií a všem zájemcům o produkty z oblasti spotřební elektroniky.
Invex Game je určen amatérským i profesionálním hráčům počítačových her a zájemcům o digitální a počítačovou zábavu.

Otevřeno je denně od 9.00 do 18.00 hodin, v pátek do 16.00 hodin. Vstupné je v pondělí a úterý 500 Kč, ostatní dny pak 200 Kč.

Více o veletrhu Invex naleznete na domovské adrese - www.invex.cz.

Lubomír Toufar

publikováno: 11.10.2004
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.