{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Meluzín se vrátil a nahrál na vítězný gól

Celých jedenáct kol musel kvůli zraněnému kotníku čekat na svou obnovenou premiéru v dresu brněnské Komety útočník Roman Meluzín. Dočkal se až v sobotním duelu v Opavě, ve kterém prvoligová Kometa, také díky jeho asistenci na druhém gólu, vyhrála 2:1. Obě trefy Brňanů si připsal Michal Černý.

"Za stavu 2:0 jsme trochu polevili, ale nakonec jsme to zvládli," pochvaloval si Meluzín. V Opavě nastoupil na levém křídle třetího útoku společně s Moskalem a Appelem. "Poté, co dostal David Appel desetiminutový trest, musel trenér se sestavou více míchat," upřesnil.

Před tímto zápasem odehrál Meluzín v letošní sezoně pouze dvě přípravná utkání. I tak si ale hned připsal do statistik jeden bod za asistenci při druhé trefě Černého. "Spíše než nahrávka to byla dorážka mé střely. Zrovna končila naše přesilovka pět na tři. Já jsem ani nadvakrát nepřekonal gólmana. Nakonec to dorazil Michal," popsal svůj první bod do kanadského bodování po návratu na led.

Důležitější než tento bod však je jeho zdravotní stav. "V Opavě se mi hrálo dobře. Ale, jak na tom skutečně jsem, poznám až s přibývajícími zápasy," nechtěl nic zakřiknout dvaatřicetiletý hráč.

Dobře ví proč. Poté, co překonal problémy s únavovým syndromem, rozhodl se vrátit k vrcholovému hokeji v Kometě. Jenže nejdříve si musel počkat na ukončení svého kontraktu v Třinci. A když si konečně navlékl brněnský dres, zranil se v posledním přípravném utkání.

"Přisedl jsem si kotník a poranil jsem si v něm vazy," popsal Meluzín. "Už by to ale mělo být všechno v pořádku," doufá.

Roman Meluzín

publikováno: 12.10.2004
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.