{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona ČKD Blansko: Ženám se stále daří

KP II. muži:
ČKD Blansko – Sokol Marefy 1:3, 1:3
V posledním domácím utkání se v Blansku představil celek z Maref a utkání se kvůli nepřízni počasí odehrálo v hale ASK. Domácím se ani tentokrát nepodařilo přetrhnout šňůru porážek a po průměrném výkonu, kdy získali pouze dva sety si do průběžné tabulky nepřipsali ani bod. Jak se zdá, odchod nahrávače Ondřeje Hőkla se na hře družstva podepsal bohužel více, než jsme čekali. V posledním kole podzimní části se utkají muži s družstvem Kuřimi.

pořadí mužstvo body
1. Tišnov 30
2. Dědice 28
3. Vyškov 24
4. Marefy 19
5. Bučovice 18
6. Kuřim 15
7. Vinohrady B 14
8. Klimatherm Vítovice 13
9. Letovice B 7
10. Blansko 4

KP ženy:
ČKD Blansko – Sokol Vranov 3:0, 3:0
V Blansku se utkaly ženy s týmem za středu tabulky. Výškovou převahou soupeřek eliminovaly naše hráčky vysokým nasazením a taktickým výkonem v obou střetnutích. Zejména v 1. utkání zkušenějšího soupeře naše hráčky dokonale zaskočily a již byla patrna herní pohoda celého týmu. Celé družstvo předvedlo obětavý a kvalitní výkon, ve kterém dominovala smečařka Martina Kusáková, která v den svých narozenin podala excelentní smečařský výkon. V posledním podzimní kole se v přímém souboji o 3. místo utkají naše hráčky v Blansku s celkem Čebína. V případě úspěchu přezimují na výborném třetím místě , což je by bylo dobrou výchozí pozicí před jarními odvetami.

pořadí mužstvo body
1. Židenice 27
2. Šlapanice 27
3. Čebín 21
4. Blansko 18
5. Bučovice 13
6. Pozořice 11
7. Vyškov 10
8. Vranov 8
9. Husovice B 6

KP juniorky:
Sokol Jehnice - ČKD Blansko 0:3, 0:3
Po nevydařeném prvním kole nastoupily juniorky ČKD Blansko k druhému dvojzápasu proti družstvu Sokola Jehnice. Jejich odhodlání a bojovná nálada se projevila hned od začátku hry. Za stálého sebepovzbuzování první zápas vyhrály bez ztráty setu. Po přestávce už měly soupeře přečteného a ve vítězství pokračovaly i v druhém zápase. Radost z výhry měla nejen jejich trenérka, ale i hráčky, které se už těší na další utkání, které se bude konat na domácím hřišti 23. 10. 2004. Všechny zájemce volejbalu tímto zveme, aby podpořili nadějný tým juniorek.

KP kadetky:
ČKD Blansko – Sokol Tuřany 0:3, 0:3
Obě dvě utkání se vyvíjela dosti podobně, soupeř byl daleko lepší na podáni a to na výhru stačilo. Soupeřky, v průměru o rok starší také lépe a více utočily a naše holky se nemohly prosadit. Náš nový tým si musí zvyknout na soutěžní prostředi, které je pro ně zcela nové.

Příští program:
sobota 23.října
10,00 hala OA , ČKD - Čebín, KP ženy
10,00 hala ČKD, ČKD - Vyškov, KP junioři
10,00 hala ČKD, ČKD - Kuřim, KP juniorky

Lubomír Toufar


Volejbal
Volejbal
Volejbal
Volejbal


publikováno: 19.10.2004
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.