{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Volejbal: Junioři porazili v derby Boskovice

KP junioři:

ČKD Blansko – Minerva Boskovice 3:0 (16,10,23), 3:0 (22,23,18)

V Krajském přeboru juniorů na sebe v okresním derby narazila družstva ČKD Blansko a TJ Boskovice. V obou zápasech se projevila větší sehranost domácího družstva, které celkem hladce zvítězilo.

V prvním utkání nastoupili domácí v sestavě: Hebelka, Hasoň, Flek, Kocman, Kratochvíl, Polívka a libero Bouda. Od začátku měli hráči ČKD převahu na síti a také jejich hra v poli byla přesnější. Hostující celek se jen těžko dostával přes bloky domácích, zejména když byl u sítě Kocman. Útoky domácího týmu zakončovali smečaři Polívka, Flek a universál Kratochvíl. Do hry se postupně zapojili i ostatní hráči Šindelář, Zachoval, Šich a nahrávač Doležal.

Ve druhém zápase překvapili hosté zlepšenou a bojovnou hrou, zejména v prvním setu, o jehož výsledku se rozhodovalo až v koncovce. Rozhodující míče nakonec získali hráči ČKD a dotáhli vedení hostujícího celku a nakonec i zvítězili. Od druhého setu již domácí kontrolovali vývoj zápasu a po zásluze zvítězili.

V roli libera se ve druhém zápase objevil Šindelář. Mezi nejlepší hráče utkání byl vyhodnocen nahrávač Hebelka a za všestrannost kapitán Kratochvíl. Pochvalu zaslouží i nejmladší hráč na hřišti - Polívka, který předvedl zatím nejlepší výkon při svém účinkování v soutěži.

pořadí mužstvo body
1. Znojmo 20
2. Vyškov 16
3. Ivančice 15
4. Tišnov 12
5. Lok.-Ing. B (KTI) 10
6. Blansko 9
7. Boskovice 1
8. Střelice 0

KP juniorky:

ČKD Blansko – Sokol Šlapanice 0:3, 0:3

Juniorkám se tentokrát nepodařilo najít recept na velmi kvalitní a úspěšnou hru soupeřek, a tak vyšly bodově naprázdno. V příštím kole zajíždí do Vyškova, kde předpokládáme vzhledem k postavení v tabulce bodový zisk.

pořadí mužstvo body
1. MU Brno 16
2. ŠSK Šlapanice 12
3. DDM Brno 12
4. Šlapanice 11
5. Blansko 8
6. Kuřim 4
7. Vyškov 4
8. Jehnice 4

KP kadetky:

Sokol Letovice - ČKD Blansko 3:2, 3:2

Velice vyrovnané utkání sehrály naše kadetky v dalším kole na palubovce okresního soupeře. Během celého průběhu se oba celky několikrát vystřídaly ve vedení a nakonec byly v obou tie-brejcích úspěšnější domácí hráčky. I tak je ale zisk dvou bodů na hřišti soupeře cenným ziskem našeho mladého týmu. Doufejme, že potvrdí vzestup formy v příštím domácím utkání s posledním celkem tabulky.

pořadí mužstvo body
1. Junior A 24
2. KP Brno B 24
3. Vyškov 18
4. Tuřany 14
5. Blažovice 12
6. Ivančice 12
7. Letovice 11
8. Pozořice 10
9. Blansko 3
10. DDM Brno C 1

Příští program: Neděle 28. listopadu 10:00
ČKD - DDM Brno C (KP kadetky)

Místo pro Vaši reklamu


publikováno: 24.11.2004
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.