{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Junioři ČKD Blansko na lídra tabulky nestačili

KP junioři:

TJ Znojmo - ČKD Blansko 3:0, 3:0

Proti vedoucímu družstvu KP podali hráči ČKD velmi slabý výkon a po zásluze obě utkání hladce prohráli, když zaostávali ve všech herních činnostech. Obě utkání měla stejný průběh. Domácí celek zatlačil naše hráče útočným podáním do defenzívy. Velmi špatný příjem neumožňoval hráčům ČKD přejít do útoku a pokud se podařilo podání příjmout, tak nahrávka byla nepřesná a většinou i krátká.

Zatím co pro domácí celek nebyl žádný míč ztracen u hostujícího družstva padal do pole jeden míč za druhým a hráči se po sobě jen vyčítavě dívali. Vzhledem k tomu, že na utkání se dostavilo pouze 7 hráčů, nebylo možné ani jednotlivé hráče vystřídat a hru oživit. Na rychlé a tvrdé útoky soupeře středem nestačili naši blokaři většinou ani reagovat a úspěšné útočné akce by se daly spočítat na prstech jedné ruky.

Za družstvo ČKD nastoupili: Hasoň Jan, Hebelka Vladimír, Kocman Libor, Kratochvíl Jakub, Polívka Kamil, Šich Pavel a Šindelář Ondřej. I když družstvo TJ Znojmo bylo jasným favoritem a neprohrálo dosud žádný zápas, je škoda, že se naši hráči nedokázali "porvat" o lepší výsledek. Zvláštní "ocenění" zaslouží zejména hráči, kteří se bez omluvy k zápasu vůbec nedostavili.

Další, poslední zápas tohoto roku, sehrají naši hráči dne 4. 12. 2004 v domácí hale s družstvem Lok.-Ingstav Brno. Věřme, že na svoje vystoupení se Znojma brzy zapomenou a přistoupí k utkání s větší odpovědností a motivací. Začátek prvního utkání je v 10.00 hodin.

pořadí mužstvo body
1. Znojmo 24
2. Ivančice 19
3. Vyškov 17
4. Tišnov 12
5. Lok.-Ing. B (KTI) 10
6. Blansko 9
7. Střelice 4
8. Boskovice 2

KP juniorky:

Rostex Vyškov - ČKD Blansko 3:0, 3:2

V posledním letošním vystoupení se juniorky představily ve Vyškově a přivezly si z něj jeden bod do tabulky. Vzhledem k tomu, že jsou v krajské soutěži nováčky, se současným postavením je vedení klubu spokojeno a v jarních odvetách doufá v udržení stávající výkonnosti.

pořadí mužstvo body
1. MU Brno 26
2. DDM Brno 23
3. Šlapanice 21
4. ŠSK Šlapanice 20
5. Blansko 9
6. Vyškov 8
7. Jehnice 8
8. Kuřim 4

KP kadetky:

ČKD Blansko DDM Brno 0:3, 2:3

V utkání dvou posledních celků tabulky byly k vidění rozdílné dva zápasy. Zatímco v prvním pouze v úvodním setu domácí hráčky vedly a ani tento se jim nepodařilo dovést do vítězného konce v odvetě bylo vše jinak. Oba celky se střídaly ve vedení jak v setech tak v zápase a nakonec byly šťastnější hostující hráčky , které tak o bod přeskočily naše kadetky v tabulce.

pořadí mužstvo body
1. Junior A 28
2. KP Brno B 24
3. Vyškov 22
4. Tuřany 18
5. Blažovice 12
6. Ivančice 12
7. Letovice 11
8. Pozořice 10
9. DDM Brno C 5
10. Blansko 4

Příští program: Sobota 4. prosince 10:00
ČKD – LI Brno (KP junioři)

Místo pro Vaši reklamu


publikováno: 3.12.2004
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.