{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Junioři ČKD Blansko nezískali proti Brnu ani set

KP junioři:

ČKD Blansko - LI Brno 0:3 (-23,-25,-16), 0:3 (18,-20,-28)

Po celkem vyrovnaném průběhu, zejména prvního utkání, udělali domácí hráči v rozhodujících okamžicích větší množství chyb a nakonec odešli v obou zápasech poraženi.

V prvním zápase dotahovali domácí hráči v prvním setu náskok soupeře, v koncovce však už nedokázali zablokovat útok hostujícího celku a prohráli. Druhý set se hrál pod taktovkou domácího družstva, které se dostalo do pětibodového vedení uprostřed setu. Nakonec vlastními chybami umožnili soupeři dotáhnout a v závěru se domácím nepodařil proměnit ani setbol - opět po vlastních chybách. Ve třetím setu, kdy v domácím celku došlo k několika střídáním už o vítězství Ingstavu Brno nebylo pochyb.

Ve druhém zápase domácí hledali optimální sestavu, zlepšila se hra nahrávače a v poli oživil hru libero Šich. Velké množství chyb bránilo domácímu celku dotáhnout náskok soupeře. Útok byl nedůrazný, jediným hráčem, který dokázal razantně zaútočit byl Flek. Také hra v poli zůstala slabinou a vše bylo korunováno zkaženým podáním při setbolu domácího družstva ve třetím setu.

Výsledky obou zápasů rozhodly chyby, kterých domácí družstvo udělalo víc jak soupeř. Dalšími nedostatky byla velmi nedůrazná hra na síti, zejména středoví hráči nedovedli tvrději zaútočit a tentokrát ani zablokovat. Největším zklamáním byla až na vyjímky (libero Šich ve druhém zápase) hra v poli a celkový výraz domácího celku, který v zápase nebojoval a nedovedl se povzbudit jako celek.

pořadí mužstvo body
1. Znojmo 28
2. Ivančice 23
3. Vyškov 21
4. Lok.-Ing. B (KTI) 18
5. Tišnov 13
6. Blansko 9
7. Střelice 4
8. Boskovice 2

KP kadetky:

KP Brno - ČKD Blansko 3:0, 3:0

Na palubovce jednoho z aspirantů na postup do vyšší soutěže nebylo o výsledku utkání pochyb, soupeřky nás tentokrát přehrály ve všech herních činnostech a naše hráčky nezískaly ani jeden set.

pořadí mužstvo body
1. Junior A 32
2. KP Brno B 28
3. Vyškov 26
4. Tuřany 18
5. Blažovice 18
6. Letovice 16
7. Ivančice 12
8. Pozořice 10
9. DDM Brno C 8
10. Blansko 4

Příští program: Neděle 12. prosince 10:00
ČKD - Pozořice (KP kadetky)

Místo pro Vaši reklamu


publikováno: 7.12.2004
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.