{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Chcete být

Jste poslední mezi přáteli, kdo nemá problém s alkoholem?
Poradíme vám, jak jej rychle získat.

Ve dvou se to lépe táhne
Pokud to s pitím myslíte skutečně vážně, budete potřebovat aspoň jednoho povzbuzovače. Povzbuzovač je člověk, který vás vždy přemluví na dalšího panáka a podrží vám hlavu při zvracení. Ideální je někdo bodrý, srdečný a především nezaměstnaný.

Zapomeňte na Boha
Jestli ještě stále věříte na Ježíška, případně máte nějaké ideály, cíle, plány nebo dokonce radosti, je dobré se toho všeho zřeknout. Ve vašem životě tak vznikne prázdná černá díra, která se velmi dobře zaplňuje alkoholem.

Ideál je mít vzor
Výběr máte opravdu široký a z nejrůznějších společenských vrstev - od Bakchuse přes Jamese Bonda až po Milana Šteindlera - každá varianta má své kouzlo.

Pití je i zábava
K tomu, aby vás postupné upíjení se bavilo, existuje spousta veselých hospodských her, jejichž princip se dá v podstatě pokaždé shrnout do jednoduchého základního pravidla - všichni se napijí. Pokud budete tyto hry hrát při každé návštěvě restauračního zařízení, stanete se na nich brzy závislí.

Propadejte nepodloženým záchvatům
Pokud jste se dostali až sem, měli byste pomalu začít pracovat na veřejné prezentaci vašeho alkoholismu. Ideálním začátkem je propukání v nevysvětlitelné záchvaty zuřivosti a hlasité vyřvávání oplzlostí. Vhodnou příležitostí jsou například svatby, pohřby nebo společenské dýchánky, na které jste nebyli pozváni.

Odhalujte se na veřejnosti
Začněte se na ulici před podnikem, ze kterého vás vykopli, svlékat a upozorňovat na sebe křikem. Nepřehánějte to ovšem s délkou vašeho vystoupení, abyste měli dost času zmizet v davu před příjezdem policie. Můžete se také čas od času proběhnout nazí po náměstí, případně po fotbalovém stadionu při mezinárodním utkání.

Vrhněte se do divokého sexuálního dobrodružství
Vztahy uzavřené po dvaceti panácích jsou nejintenzivnější. Ideální partnerkou pro vás v této fázi je vaše kolegyně z práce, sousedka či řidička noční tramvaje. Vrhněte se do toho po hlavě a docílíte svého.

Začněte se mstít
Ve vašem zoufalém stavu je důležité, abyste ze všeho špatného, co vás v životě potkalo, začali obviňovat druhé. Po dosažení určité fáze opilosti začněte také vymýšlet, jak se všem co nejefektivněji za všechno pomstít. Začněte urážkami všech přátel, pokračujte plačtivými telefonáty vašim rodičům a skončete tím, že se vymočíte do sousedova nového auta.

Dejte se na léčení
V tomto stadiu už se z vás stal vlezlý, otravný, vyřízený a osamělý notorik. Začněte proto navštěvovat seance v protialkoholní léčebně. Najdete tam spoustu nových kamarádů, se kterými si budete vyměňovat recepty na kocovinu a adresy těch nejvychytanějších podniků. Přejeme vám skvělou zábavu!

Mladí Češi vedou ve spotřebě alkoholu, cigaret a drog

Chlast
Chlast
Chlast
Chlast
Nudíte se v práci? Nemusíte ...


publikováno: 20.9.2007
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.