{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Prodej: Olympus C-740 Ultra Zoom

Prodám digitální fotoaparát Olympus C-740 Ultra Zoom
s příslušenstvím za 7500 Kč.

Balení obsahuje:
Olympus C-740 Ultra Zoom
USB kabel
Video kabel
Krytka objektivu s řemínkem
2x xD kartu - 16 MB a 128 MB!
Návody k použití
Originální kožené pouzdro
Software Camedia Master

V případě zájmu volejte 608 42 32 01

Olympus C-740 Ultra Zoom

Vše na dosah ruky
Digitální fotoaparát Olympus řady Ultra Zoom v sobě kombinuje kompaktnost s vysokým optickým výkonem - 10x zoom. Díky menším rozměrům je snadno přenosný a skladný. Modelem C-740 Ultra Zoom Olympus představuje digitální fotoaparát s rozlišením 3,2 miliony pixelů a desetinásobným optickým transfokátorem. Jednou z výhod tohoto modelu je elegantní kovový plášť. Model nabízí širokou škálu automatických i manuálních režimů. Pořízené snímky se ukládají na karty xD-Picutre Card.

Větší přiblížení s 10x zoom
Modely poskytuje 10x optické přiblížení v nejmenším těle řady Ultra Zoom, které kdy bylo vyrobeno. Právě díky svým rozměrům je ideálním společníkem při turistických túrách nebo jiných sportovních událostech, kdy vás díky svému optickému výkonu dostanou až do centra dění. Proměnnou ohniskovou vzdálenost odpovídající 38 - 380 mm na 35 mm fotoaparátu lze dále rozšířit digitálním přiblížením. C-740 umožní pořizovat úchvatné makro záběry z pouhých 3 cm od objektivu. Velmi světelná (F2,8 - 3,7) optická soustava objektivu je složena z 11 členů uspořádaných do 7 soustav a zahrnuje dvě sférické čočky a jeden ED člen, který se standardně používá jen v objektivech profesionálních zrcadlovek a výrazně redukuje barevnou vadu.

Vysoké rozlišení, snadné použití, dokonalé snímky
Protože nové modely používají snímače s vysokým rozlišením 4 a 3 miliony pixelů, dokáží produkovat snímky dostatečně kvalitní i pro tisk velkoformátových fotografií. Funkce pixel mapping automaticky kalibruje CCD snímač a pomáhá dosáhnout vyšších kontrastů a jasnějších barev. Technologie TruePic optimalizuje ostrost, kontrast a věrnost barev a jejich gradaci. Několik měřících systémů zabezpečuje prvotřídní čistotu a barevnou věrnost pořízených fotografií. Kromě integrálního iESP se nabízí také bodové a multibodové měření expozice. Graf histogramu znázorňuje rozložení jasu jak u hotových, tak u právě pořizovaných snímků.

Podrobný popis fotoaparátu Olympus C-740 Ultra Zoom

C-740 UZ

C-740 UZ

C-740 UZ

C-740 UZ


publikováno: 14.12.2004
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.