{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona
Blansko

ikona HC Blansko ztratilo vítězství vlastní chybou

Nadstavbová část druhé ligy finišuje, ve středu měla třetí nejvyšší soutěž na programu kompletní 30. kolo. Cenu zlata může mít v konečném účtování branka šumperského Petra Jelínka, který 27 vteřin před sirénou zajistil Drakům remízu 3:3 v Blansku.

Na Moravě v duelu prvního s posledním dlouho vzdorovalo Valašské Meziříčí Prostějovu. Daniel Tesařík dokonce ve 46. minutě srovnal na 1:1, ale domácí brzy odpověděli. Dvěma góly se na výhře podílel útočník Martin Piecha.

Výhry Nového Jičína nad druhou Technikou a přerovská kanonáda ve třetí třetině proti Uničovu rozhodly, že boj o poslední příčku v tabulce svedou s největší pravděpodobností Bobři z Valašského Meziříčí a Uničov. Nový Jičín s Přerovem se naopak vrátili do hry o play-off. Osmou pozici udržel Šternberk po výhře nad Orlovou, Kroměříž po bitvě porazil Hodonín.

HC Blansko - HC Šumperk 3:3 (0:0, 0:1, 3:2, 0:0) PP