{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona HC Blansko pokračuje v drcení Hodonínských drtičů

Zbytečné drama připustili v prvním čtvrfinálovém utkání play-off druhé hokejové ligy blanenští hokejisté. Ti na svém ledě vedli po první třetině už 3:0, pět minut před koncem duelu však povolili soupeři snížit na rozdíl jediného gólu. Přesto si vedení pohlídali a při power-play Hodonína skórovali počtvrté, duel tak vyhráli 4:2.

První dvě trefy Blanska si připsal kapitán týmu Petr Látal, třetí gól pak přidal Tomáš Meixner. „První třetina nám vyšla podle představ. Bohužel jsme stejné šance ve druhé části nevyužili,“ litoval kouč Blanska Jindřich Král.

A soupeř nepřesnou koncovku Blanska trestal. Dvě minuty před koncem druhé třetiny se prosadil hodonínský Jan Brimus, pět minut před koncem poslední části zakončil své sólo gólem Miroslav Baranek. A z jasného utkání bylo drama.

„Takhle jsme měli hrát po celý zápas. Začali jsme ustrašeně, ale dvě branky nás vrátili do zápasu. I tak mělo ale Blansko v zápase navrch,“ přiznal trenér Hodonína Otakar Čajka.

Jeho svěřenci se ještě pokusili o hru bez brankáře, v ní ale po čtvrté inkasovali po střele blanenského útočníka Jiřího Mífka.

„Jsem rád, že jsme utkání v závěru neztratili. Věřil jsem tomu, máme dost zkušený tým, abych si dokázali vedení pohlídat“ popisoval Král. „V Hodoníně to rozhodně nebudeme mít lehké. Soupeř ukázal, že zápas ani za stavu 0:3 nevzdá a bojuje až do konce.“

HC Blansko - Hodonín (3:0, 0:1, 1:1)

1:0 (09:08) Petr Látal (Jiří Mífek)
2:0 (13:09) Petr Látal (Ondra Látal, Jiří Mífek)
3:0 (13:28) Tomáš Meixner (Miroslav Točík)
3:1 (38:48) Jan Brimus
3:2 (54:38) Miroslav Baranek (Petr Pokorný)
4:2 (59:35) Jiří Mífek

Ostatní čtvrtfinálové zápasy:
Technika - Šternberk 4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
Orlová - Kroměříž 4:3 (1:1, 2:1, 1:1)
Prostějov - Nový Jičín 5:1 (0:0, 1:1, 4:0)


publikováno: 8.2.2005
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.