{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Řidič přejel opilce ležícího na silnici a byl obviněn

Netradiční nehodu, v níž jako zraněný figuruje opilec ležící na silnici, vyšetřují v těchto dnech kriminalisté. Kolize se odehrála loni v říjnu v Benešově na Blanensku. Osmatřicetiletý řidič vozidla Volkswagen Golf přehlédl opilce na silnici a muže přejel.

Přestože byla oběť velmi vážně zraněna, řidič z místa nehody ujel. Motoristovi nyní hrozí až pět let vězení, řekl mluvčí blanenské policie. Policisté kroutí hlavami nad průběhem nehody. Kolize se odehrála v noci v centru Benešova, kde přímo na silnici ležel šestadvacetiletý muž. V krvi měl asi dvě promile alkoholu.

Řidič golfu jej přejel tak nešťastně, že tělo uvízlo mezi přední a zadní nápravou vozu. Takto byl muž vlečen deset metrů. Řidič pak zjistil, že má pod vozem muže. Vystoupil a pokoušel se jej dostat ven. Když se mu to nepodařilo, auto nastartoval a odjel. Podařilo se mu to patrně poté, co si zraněný přelehl pod vozidlem tak, aby auto nad ním mohlo přejet.

Motorista byl obviněn z neposkytnutí první pomoci a z ublížení na zdraví.

Havárie
ilustrační foto


publikováno: 2.3.2005
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Vyberte si kvalitní oplocení. Jsme firma, která se zabývá ploty již řadu let. Hledáte-li velký a silný vůz, tak rozhodně sáhněte po Toyotě Land Cruiser.