{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Konec sezony! Blansko nestačilo ve finále na Prostějov

Pro blanenské hokejisty končí sezona. Po porážce 2:5 od Prostějova prohráli finálovou sérii druhé ligy 1:3 na zápasy.

„Diváci museli být s utkáním i celou sezonou spokojeni,“ tvrdil kouč Blanska Jindřich Král. Jeho svěřenci včera dokázali dvakrát dotáhnout po trefách Ondřeje Látala a Josefa Drábka vedení soupeře, na gól hostujícího Luky ze 13. minuty druhé třetiny reagovat nedokázali.

„Dvě třetiny jsme dokázali držet krok, byli jsme důrazní, v konečném důsledku jsme ale na soupeře nestačili,“ přiznal Král.

Blanenští si mohli výhrou vynutit pátý rozhodující zápas, jenže Prostějov své vedení pojistil v poslední třetině dalšími dvěma zásahy.

„Škoda individuálních chyb, po kterých padli první tři branky,“ smutnil Král. „Další inkasované góly už vyplynuly z tlaku Prostějova. Bylo znát, že jsme se museli obejít bez nemocného Mífka a i kapitán Petr Látal bojoval s teplotami.“

Prostějovští po úvodních dvou utkáních nasadili posily z extraligového Třince, útočníky Martynka s Bordowskim a beka Hunkese.

„Finálovou sérii to značně ovlivnilo. Jsou to hráči, kteří hrají o dvě soutěže výše,“ popisoval Král. „Soupeře jsme k tomuto tahu donutili našimi výkony. Cením si toho. Svědčí to o kvalitě našeho mužstva.“

HC Blansko - Prostějov (1:1, 1:2, 0:2), stav série 1:3

0:1 (03:14) Lukáš Fiala (Michal Čech)
1:1 (06:34) Ondřej Látal (Petr Látal)
1:2 (26:34) Rostislav Martynek (Richard Bordowski)
2:2 (30:47) Josef Drábek
2:3 (32:11) Vladimír Luka (Martin Piecha)
2:4 (49:58) Lukáš Fiala
2:5 (53:06) Lukáš Fiala (Pavel Nohel)


publikováno: 8.3.2005
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.