{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Skončil hokej, vousy půjdou dolů

Hokejové rituály, které stmelují kolektiv ve vypjatých bojích play-off, nechtěl porušit ani trenér druholigových hokejistů Blanska Jindřich Král. To by nebylo ještě nic neobvyklého.

Jenže Král je současně blanenským místostarostou. A jaký rituál Blanenští zvolili? „Hráči rozhodli, že se nebudeme do konce sezony holit,“ popisoval Král.

Po včerejší porážce 2:5 s Prostějovem však sezona jeho svěřencům skončila. A kouč může plnovous shodit. „Tak já bych to ještě pár dní vydržel,“ směje se Král. „Ale přítelkyně bude ráda, až to shodím.“ Sám se s negativními ohlasy na novou image nesetkal. „Ne, tak to vůbec ne. Okolí kolem mě to vnímalo tak, že s týmem žiju. A snad se to dá těch čtrnáct dní nebo tři týdny přetrpět,“ tvrdil.

Minulý pátek na něho čekala na radnici tisková konference. A tam již posměšným poznámkám neunikl. „Tam si mě dobírali. Ale to se nedá nic dělat, musel jsem tu tiskovku nějak přežít,“ usmívá se Král. Letos převzal tým blanenských hokejistů jako hlavní kouč.

A přestože musel kromě tréninků stíhat i povinnosti na radnici, dotáhl tým k velkému úspěchu. „Postoupili jsme do finále druhé ligy, a to je pro blanenský hokej historický úspěch. Jsem rád, že jsem u toho mohl být,“ raduje se Jindřich Král. Vyvrací, že by ho hráči k dodržení rituálu museli přemlouvat. „To se vyhlásilo a já to akceptoval.“.

Jindřich Král
Jindřich Král

publikováno: 9.3.2005
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Přijďte si k nám pořídit šicí stroj za výhodných podmínek. Jsme výrobci dveří i zárubní, nechte si u nás vyrobit např. interierové dveře.