{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Basketbalisté se vloni zachraňovali, letos si užívají play-off

Po loňských bojích o záchranu si druholigoví basketbalisté Blanska užívají play-off. Po základní části skončili šestí a ve čtvrtfinále narazili na třetí Kolín. „Postupem do play-off jsme splnili letošní cíl,“ potvrdil kouč Blanska Zdeněk Procházka.

Blanenští si mohli ještě v posledním zápase v přímém souboji v Chomutově polepšit a vybojovat konečné páté místo. Jejich sokem by pak byl čtvrtý Vyšehrad. „Měli jsme sice ještě na výběr, ale na Chomutovu bylo vidět, že chce hrát proti Vyšehradu více než my,“ vysvětloval Procházka.

A přestože si v úvodních dvou čtvrfinálových duelech v Kolíně věřili, nakonec odešli Blanenští dvakrát poražení. "Obě utkání ale byla vyrovnaná. Dávali jsme letos dohromady nový tým, Kolín spolu hraje už delší dobu, a to bylo znát," vysvětluje Procházka.

Pomoci projít do dalšího kola jim pomáhá pivot Aleš Kočvara, kterému byla prominuta druhá část dopingového trestu. „Odehrál za nás už poslední dva zápasy základní části. A byl vidět. V Chomutově zaznamenal 25 bodů,“ pochvaloval si novou posilu Procházka.

Blansko se také spolehá na tři pendlující hráče z týmu brněnských Houserů. „Hilšer s námi odehrál většinu sezony, Slezák pár zápasů a Rotrekl nám pomáhá až ve vyřazovacích bojích,“ říká Procházka.

V sobotu čeká Blanenské třetí zápas čtvrtfinálové série. A cíl mají jasný. "Zahrát si alespoň ještě jeden zápas play-off před domácím publikem," říká Procházka. Čtvrtý zápas sérii by byl na programu o den později, opět v Blansku.

Blansko - Ostrava
Blansko - Ostrava
Blansko - Ostrava
Ilustrační foto


publikováno: 29.3.2005
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Hledáte vinný sklep na Znojemsku společně s ubytováním? Přijďte k nám a naše vína vám v našem vinném sklepě rozhodně zachutná. Nabízíme Vám pohoštění a zároveň ubytování ve vinném sklepě na Jižní Moravě.