{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Nemocnice Blansko napodruhé postupovala správně

Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) napodruhé potvrdil výběr nejvhodnější nabídky na provádění úklidových prací v Nemocnici Blansko. Úřad tak zamítl návrh neúspěšného uchazeče o tuto zakázku společnosti SIMACEK SERVICE INTERNATIONAL, která se umístila druhá v pořadí za společností OLMAN. Objem zakázky dle vybrané nabídky činí přes 300 tisíc korun za měsíc.

První rozhodnutí vydal ÚOHS v listopadu 2004. Nařídil provedení nového výběru nejvhodnější nabídky. Zadavateli přitom vytkl, že poté, co obdržel od uchazečů vyjádření týkající se vyjasnění a doložení způsobu výpočtů předložených nabídnutých cen a početních chyb, byl povinen učinit jednoznačný závěr, zda byla konkrétní nabídková cena vypočítána správně či nikoli.

V lednu 2005 provedl zadavatel nové posouzení a hodnocení nabídek. Společnost SIMACEK opět podala návrh na přezkoumání rozhodnutí zadavatele, který ÚOHS následně zamítl, když konstatoval, že zadavatel při provádění "nového" výběru nejvhodnější nabídky postupoval v souladu se zákonem o zadávání veřejných zakázek.

Zakázky Nemocnice Blansko prošetřoval ÚOHS i v minulosti. V případě zakázek na stíněný laminární box pro přípravu radiofarmak, provádění úklidu a přístrojové vybavení IKTOVÉ jednotky byla zadavateli uložena pokuta ve výši 12,5 tisíc korun.

Josef Bednář


publikováno: 21.4.2005
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Udělejte radost svým blízkým, pošle jim přání k narozeninám, služba je zcela zdrama. Problém s kanalizací? Kontaktujte firmu STRÖER pro čištění kanalizace.