{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Kuřim: Rockový festival 2005

V Kuřimi se již po několikáté koná rockový festival, jenž letos připadl na sobotu 14.5. Svým obsazením patří tento festival k nejlevnějším u nás.

Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení řady skupin, přičemž se zde objeví několik hvězd, jak z dob dřívějších tak i současnosti. Jako příklad mohu jmenovat skupinu Pražský výběr nebo Wohnout. Tím však zábava zdaleka nekončí, pořadatelé slibují i vystoupení striptérky , případně výstavu motocyklů HONDA. Nedílnou součástí bude určitě i možnost občerstvení návštěvníků.

Akce se letos koná pro velký zájem z předchozích let na parkovišti u TOSky. Areál je otevřen od 12.30, koncerty pak začínají od 13. hodiny a končí nejdříve ve dvě v noci. Vstupné stojí 200 Kč pro účastníky, kteří stihnou dorazit do 13. hodiny. Do dvou hodin odpoledne pak stojí lístek 250 Kč, poté 300 Kč. Nejlepší je tedy přijít včas a za ušetřené peníze si dát nějaké to pivo navíc. Připraven je také rozvoz účastníků směr Brno, Blansko a Tišnov. Nezbývá tedy než popřát pěknou zábavu.

Vystoupí:
Pražský výběr, Fousatej Hat, Ozzy O. revival, Debustrol, Krucipüsk, Wohnout, Harlej, Accept revival, Krleš, Power 5, Rammstain

Pražský výběr
Pražský výběrpublikováno: 11.5.2005
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.