{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Policie se zabývá podivnou peticí v nemocnici

Policie se již začala zabývat trestním oznámením Ilony Rybářové ředitelky blanenské nemocnice. Někdo totiž začal šířit dopis, který jménem konkrétních lékařů a sester pracujících na jednotce intenzivní péče žádá odvolání nové ředitelky. Je pod ní podepsáno 17 pracovníků nemocnice. Všichni ale tvrdí, že s podpisovou akcí nemají nic společného.

Po poradě s ředitelkou nemocnice se lékaři a sestry jmenovaní v dopise rozhodli podat trestní oznámení na neznámého pachatele pro poškozování cizích práv a pro pomluvu. Kriminalisté nyní zjišťují, zda se neznámý autor dokumentu nedopustil pomluvy a poškozování cizích práv.

K sepsání petice mohly jejího autora přimět nepopulární kroky, které Rybářová uskutečňuje. Loňské hospodaření nemocnice totiž skončilo schodkem 4,1 milionu korun. K jednomu z radikálních kroků patřilo i snížení mezd zaměstnancům nemocnice.

Ilona Rybářová nastoupila na místo ředitelky blanenské nemocnice v únoru. Ve funkci nahradila Ivana Kozáka. Z místa šéfa nemocnice byl odvolán kvůli jejímu neprůhlednému hospodaření. Případem se nyní zabývají policejní specialisté.

Ilona Rybářová


publikováno: 26.4.2005
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.