{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona ME v baseballu 2005 se blíží

ME se hraje od 7. do 17. července v České republice. Základní skupiny se odehrají v Blansku, Chocni a Olomouci. Finálová část je pak na pořadu 14.-17. července v Praze.

Turnaje se zúčastní 12 nejlepších zemí, které jsou rozdělené do 2 skupin po šesti. První tři z každé skupiny postupují do finálové části, kde se vzájemná utkání ze skupin započítávají. Každé družstvo odehraje tři zápasy proti družstvům z druhé skupiny. První dva pak hrají finále, třetí a čtvrtý se utkají o bronz.

Všechny stadiony prošly před mistrovstvím rekonstrukcemi, na všech byly vybudovány nové tribuny. Společně s těmi provizorními pojmou až 3 tisíce diváků. Na třech hřištích je umělé osvětlení. Všude bude dostatečný komfort pro diváky, samozřejmostí je občerstvení, prodejní stánky a další akce.

"Jahodové" hřiště v Blansku na ostrově je připraveno. Velkou pochvalu obdrželo za ochranné prvky na oplocení a rozměry. V současné době probíhá vestavba zázemí do velké tribuny, která má obsahovat i zázemí pro ME. Probíhá příprava i druhého hřiště nutného pro rozcvičení a úprava přístupových komunikací.

Po víkendové návštěvě předsedy Technické komise Evropské baseballové konfederace (CEB) pana Jana Esselmana (Holandsko) jsou všechna čtyři hřiště pro ME v baseballu schválena. Kontrola se zaměřila na kvalitu vlastních sportovišť a zázemí pro hráče, rozhodčí a činovníky CEB. Hřiště v Praze, Blansku a Olomouci byla schválena bez výhrad.

Místo pro Vaši reklamu

publikováno: 25.5.2005
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.

Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.