{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Pivovar Černá Hora zdraží pivo

Pivovar Černá Hora zvýší od zítřka ceny piva a limonád v sudech. Pivo zdraží o čtyři procenta. Na jednom půllitru desítky TAS o 29 haléřů včetně DPH, u nejsilnějšího piva značky Kvasar pak 48 haléřů. Sudové limonády podraží o 5 až 26 haléřů na půllitru.

Podle ředitele pivovaru Ivo Štorka firma přistoupila ke zdražení po více než roce kvůli rostoucím nákladům. „S tradiční ruční, tedy i dražší výrobou chceme přežít v konkurenci nadnárodních gigantů,“ uvedl.

Ceny lahvového piva i limonád zůstávají beze změny stejně jako u pivní pálenky Monte Negro. Od poloviny července budou mít podle ředitele všechny výrobky pivovaru ve skleněných lahvích jiný tvar i vzhled etiket.

Současně se změní i vzhled a etikety PET lahví. Mezi novinkami v sortimentu jmenoval stolní perlivé i neperlivé vody Artézia nebo zelený čaj ochucený citronem. Z výroby naopak zmizí sifon, Cita a Divoženka, které nahradí nové výrobky.

Článek: Černá Hora - Úvahy o zdražení

Pivo


publikováno: 31.5.2005
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Firma STRÖER zajistí čištění kanalizace a odpadu v Brně a Jihomoravském kraji. Přijďte si k nám pořídit šicí stroj za výhodných podmínek.