{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Úřad byl iniciativní ještě před zahájením řízení

V posledních týdnech se ve sdělovacích prostředcích v souvislosti se zahájením správního řízení Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže na finančním trhu otevřela diskuse na téma transparentnosti bankovních poplatků v ČR. Byla rovněž vyslovena výzva ke spolupráci, mimo jiné při zpracování "listiny práv klientů" při řešení jejich stížností nebo hledání jasnější definice produktu a podobně.

"Uvítal jsem uvedené snahy a výzvy, jenom lituji a cítím se zklamán, že taková iniciativa nepřišla před zahájením správního řízení s třemi bankami. Je totiž nutné připomenout, že ještě před zahájením tohoto řízení a před následnými kroky a prohlášeními dalších státních institucí, ÚOHS doporučoval zvážení možných legislativních opatření vedoucích k vyšší srozumitelnosti bankovních produktů (tzv. balíčků) tak, aby klienti mohli provést jejich komparaci. Důvodem je fakt, že se zmíněný trh vyznačuje nízkou transparentností. Jednotlivé banky nabízejí rozdílné spektrum produktů, zahrnujících různé seskupení služeb, což klientovi znesnadňuje možnost porovnání, u kterého subjektu může získat srovnatelné služby za výhodnějších podmínek," konstatoval předseda ÚOHS Josef Bednář.

Josef Bednář


publikováno: 9.6.2005
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Naše krabičková dieta je to pravé pro vaše zdraví. Krabičkovou dietu dovoezeme po Blansku, Brnu a okolí. Ubytování v penzionu okr. Znojmo a klidném prostředí pro vaši dovolenou. Nabízíme levné ubytování na Znojemsku za nízké ceny.