{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Královské letectvo Walach Royal

V letošním roce je to již 10 let od chvíle, kdy na letišti v Kotvrdovicích přistálo první ultralehké letadlo a začal zde letecký život, jak jsme před tím znali jen z jiných „velkých“ letišť České republiky. Desáté výročí založení klubu a letiště v Kotvrdovicích je příležitostí zavzpomínat si nejen na léta strávená při budování, ale i příležitostí předvést leteckou techniku a pilotní umění UL letadel z širokého okolí.

V rámci oslav se v neděli 31. července v době od 13.00 do 15.00 hodin uskuteční na letišti v Kotvrdovicích slet letectva Walach Royal Air Force. Vedle letových ukázek pilotů UL letadel bude možné zhlédnout i umění pilotů a parašutistů z brněnských aeroklubů. K vidění bude rovněž ukázka leteckého hasebního zásahu. Armáda České republiky se předvede ukázkou bitevního vrtulníku a k vidění bude i modelářská letecká činnost.

Akce bude mít i svůj doprovodný program, kdy se na letišti představí členové 1. Kozohorské divize s ukázkami historické i současné vojenské techniky. Prostor bude i na kulturu, s příležitostí si zazpívat při cimbálové muzice a upít něco dobrého vínečka. Pro pobavení diváků vystoupí Zekon se svými siláckými kousky a možná přijde i sám král Boleslav I. dobrotivý a ministr války pan Pavel Zedníček.

Zdroj: Aeroklub Blansko

Radnice Blansko


publikováno: 26.7.2005
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Potřebujete kvalitní zastřešení bazénů? Jsme firma s dlouholetou tradici co se týče zastřešení bazénů. Vyrobíme vám schodiště jak do novostavby tak do staršího domu.