{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Blansko: Mistrovství Evropy v baseballu

Po organizační stránce je vše na akci připraveno. V Praze začíná v sobotu Pražský baseballový týden. V souvislosti s ME jsou připravené přenosné tribuny a tiskové středisko v hale. Olomouc realizuje kosmetické úpravy v zázemí hřiště, instalují se reklamní panely atd. Choceň zatravnila obě hřiště a vylepšila oplocení. Provádí poslední úpravy související s přechodem na ME. Zejména se jedná o výstavbu tunelů a úpravu prostor pro rozcvičení. V Blansku probíhají intenzivní práce na vestavbě tribuny a úpravě druhého tréninkového hřiště. Termín dokončení je 2. července, kdy proběhne závěrečná kontrola.

Prvních 5 reprezentačních týmů se představí na PBT. Jedná se o Švédsko, Francii, Rusko, Velkou Británii a naše družstvo. Obhájci titulu Holanďané přilétají 4. července a budou dva dny trénovat v Chocni. Další favorité Itálii, Řecko a Španělsko přiletí 6. července do Prahy. Ukrajina a Chorvatsko přijíždějí po vlastní ose přímo do Blanska.

Ambice jednotlivých družstev je možné odvodit z minulých výsledků. Největší neznámou je Řecko. Není pochyb o vysoké úrovni favoritů. Překvapení hledejme mezi Německem a Ukrajinou. Hraje se opravdu o hodně, jenom první čtyři postupují na Mistrovství světa.

České družstvo vstoupí do turnaje zahajovacím zápasem 7. července od 16,00 hodin proti Španělsku. Bude to hned jeden z klíčových zápasů, který naznačí, co je v našich možnostech. V Blansku se očekává vysoká návštěva a vyrovnané utkání s převahou obrany. Zápas přenáší Česká televize na programu ČT 2.

Ve spolupráci s generálním partnerem ME Fujitsu Siemens Computers proběhne soutěž základních škol v hodu do dálky. Základní kola na stovce základních škol již proběhla. Nejlepší jsou pozváni na jednotlivá hřiště a 16. července předá generální ředitel Fujitsu Siemens Computers ing. Tomáš Rutrle vítězi počítač.

Na náměstích pěti měst (Praha, Olomouc, Blansko, Choceň, Kostelec nad Orlicí) proběhne ve spolupráci s Major League Baseball „Roadshow“ neboli ukázka baseballu. Akce měla velký úspěch před ME v Německu. Na stadionech připraví firma Vavruša sport pálkařské klece, kde si každý divák bude moci vyzkoušet, jak je baseball obtížný sport.

Mistrovství Evropy je nejvýznamnější turnaj Evropské baseballové konfederace. Do České republiky vyrazí všichni, co v evropském baseballu něco znamenají. Očekáváme i velký příliv fanoušků z Německa a Nizozemska.

My doufáme v podporu našich diváků a věříme, že minimálně zápasy ČR budou vyprodané!

Těšíme se na Vás na Mistrovství….

Robert Dvořák - manager klubu


publikováno: 1.7.2005
Baseball
Baseball
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.