{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Borotín 05: Dva dny bez drog a alkoholu

Letos se jíž po třetí uskuteční koncem července (29. - 30. 7. 2005) v vísce Borotín u Boskovic dvoudenní festival. Vystoupí zde 11 kapel různých národností a žánrů.

Těchto 11 kapel vystoupí na koupališti kousek za vesnicí, kde je také stanová plocha pro návštěvníky - travnaté fotbalové hřiště. Další možnost ubytování je v kulturním domě v Borotíně. Na koupališti vystoupí také žonglérská skupina Ignis inferno a bude zde i taneční vystoupení.

Na festivalu bude ještě jedna hudební scéna, tzv. malá, jejíž program bude z části improvizovaný, takové setkání hudebníků a různých stylů, možnost zahrát si s muzikanty z jiných kapel. Bude stát na dvoře statku ve vesnici, kde budou také po celou sobotu (druhý den festivalu) účastníci moci navštívit čajovnu a různé dílny - taneční, hudební, řemeslné, sportovní a meditační. Na malé scéně vystoupí také loutkové divadlo Wagofon s představením pro děti i dospělé.

Festival nese podtitul Dva dny bez drog a alkoholu. Účinkující i účastníci jsou vyzváni, aby se po dobu festivalu vzdali alkoholu a drog. Nejedná se v žádném případě o zákaz, ale spíš o příležitost k zamyšlení. Minulý ročník ukázal, že většině návštěvníků nedělá žádný problém bavit se bez podpůrných látek. Ti, co chtěli popít, měli možnost zajít do místního hostince. Na festivalu se alkohol neprodává.

PROGRAM FESTIVALU

Pátek 29.7. - start v 17:00
Květy
Budoár staré dámy
Tomáš Kočko a orchestr
Divadlo Líšeň
Kung-fu
Tubabu
Těrchománia
Bezobratři

Sobota 30.7. - start v 17:00
Vítr do dlaně
Waklaf
Edward Powell Group
Wagafon
Eva Davidová
Chocolate Jesus
Jazoo

Více informací festivalek.iglu.cz

publikováno: 4.7.2005
Borotín
Borotín
Borotín
Borotín
Borotín
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.