{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Dvakrát koupená Macocha

Do situace hodné slavného města Kocourkova se dostal Lubomír Hlaváč. Včera 5.8.2005 v dražbě koupil už podruhé za šest let blanenský hotel Macocha, aniž by jej mezitím prodal.

„Hotel jsem poprvé koupil v roce 1999 od likvidátora společnosti Juříček, což bylo potvrzeno zápisem na Listu vlastnictví,“ říká Hlaváč. Do budovy v uplynulých letech investoval asi třicet milionů korun. Přistavil další restauraci, křídlo s patnácti pokoji a školící místností a starou i novou budovu propojil zastřešenou chodbou.

Vloni však Krajský soud v Brně zrušil pět let staré vypořádání hotelu Macocha a nový správce konkurzní podstaty oznámil Lubomíru Hlaváčovi, že hotel není jeho. Požadoval také vydání hotelu. Vysvětlení? „Likvidátor společnosti Juříček nebyl v době prodeje hotelu právoplatně jmenován a k převodu hotelu neměl oprávnění,“ tvrdí konkurzní správce Marek Indra. Hotel letos v červnu dokonce nechal obsadit bezpečnostní agenturou.

„Zkoušel jsem všemožně dokázat, že je hotel můj. Marně. Nakonec jsem boj vzdal. Hotel jsem si od správce pronajal a souhlasil s dražbou,“ konstatuje Lubomír Hlaváč. Včera hotel Macocha znovu koupil - za 20 milionů korun. Celý případ pro něho ještě nekončí. Podal několik trestních oznámení a požaduje od státu finanční vyrovnání.

Zdroj: MF Dnes


publikováno: 6.8.2005
Hotel Macocha
Hotel Macocha
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Navštivte náš portál, který se týká Vranova nad Dyjí. Najdete zde všechny akce ve Vranově nad Dyjí i okolí a včetně vranovské přehrady.Hledáte levné ubytování? Přijďte se ubytovat do našeho penzionu v Havraníkách.