{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona HC Blansko uhrálo plichtu

Sedmi zápasy pokračovala v neděli druhá hokejová liga. Dramatický zápas plný šokujících momentů přinesl duel Nového Jičína s Kroměříží, debakl připravili hokejsité Techniky Brno Hodonínu. Orlová rozhodla o výhře nad Draky ze Šumperka až v prodloužení.

Zápas dne a bitvu plnou zvratů vidělo 500 diváků v Novém Jičíně. Hostující Kroměříž vedla již o tři branky, domácí mohutně dotahovali, v bouřlivé 35. minutě pak padly během pouhých 23 vteřin tři branky. Vítězství nakonec domácím zajistil pouhé dvě vteřiny před koncem Petr Macháček. Dvakrát se trefil za domácí také Kamil Glabazňa a za hosty Jaromír Vaněček.

Hokejisté Orlové se probili k výhře nad Šumperkem až v prodloužení, kdy po 78 vteřinách rozhodl Petr Grygar. Uničovu zachránil bod svou premiérovou druholigovou brankou loňský junior Michal Ninik, který odpověděl na gól Karla Berana. Jasné představení viděli fanoušci v brněnské hale Rondo, kde Technika Brno nasázela Hodonínu deset gólů. Hattrick si připsal loni havířovský útočník Lubor Dibelka, kterrý už dříve v Brně působil jako hráč Hvězdy, čisté konto s přehledem vychytal Petr Žurek. Dvakrát skórovala také nová posila Milan Navrátil, který má svém kontě už 10 extraligových sezón.

Výsledky 1. kola - 2. liga východ

HC Orlová - HK Šumperk 2003 - 2:1 (PP)
HC Uničov - HC Blansko - 1:1 (PP)
TJ Nový Jičín - HC Kroměříž VTJ - 5:4
VSK Technika Brno - SHK Hodonín - 10:0
TJ Valašské Meziříčí - HC TJ Šternberk - 3:3 (PP)
HC Minor 2000 Přerov - HC Spartak Velká Bíteš - 5:1

publikováno: 18.9.2005
HC Blansko HC Blansko
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.