{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona
Blansko

ikona HC Blansko stále drží neporazitelnost

Dohrávané zápasy šestého kola měla na programu druhá hokejová liga. Druhý tým tabulky Technika Brno zvítězila v prodloužení 2:1 na ledě Nového Jičína. Domácí vedli brankou Hübla, za hosty srovnával Benýšek a v poslední minutě nastaveného času rozhodl Hladký. V prodloužení vyhrála také Orlová doma proti Přerovu, na vyrovnání Štrauba odpověděl v 64. minutě Grygar.

Prodloužení viděli také tři stovky diváků v Uničově. Domácí vedli po dvou brankách Frieba v 50. minutě 3:2, za hosty ale srovnal Gergela a v prodloužení vstřelil rozhodující gól Vaněček.

Obrovským překvapením je prohra doposud třetího Šumperku doma s posledním Hodonínem. Draci prohrávali už 0:3, Studený a Martinka sice snížili, ale hosté si už své první body z venku ujít nenechali. Tři body si připsal útočník Milan Čárský.

HC Blansko - HC Spartak Velká Bíteš 6:1 (1:0, 1:0, 4:1)

V posledním zápase přehrálo Blansko doma bez problémů Velkou Bíteš. Po první a druhé vlažné třetině se třetí třtina proměnila v chladnokrevnou kanonádu. Za domácí skóroval Drábek 2, Dvořák, Balát, Točík, Pazdera, za hosty korigoval Dolníček.