{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona
Blansko

ikona HC Blansko vyhrálo v prodloužení

Nedělní zápasy druhé ligy byly jednoznačně ve znamení hostů. Hned osm z 11 zápasů skončilo porážkou domácího celku, čest domácích týmů zachraňovala jen Velká Bíteš, Šternberk a v prodloužení Blansko.

Dokonalá přestřelka byla k vidění v zápase Blansko - Uničov. Hosté z Hané dokázali v zápase čtyřikrát vyrovnat, naposledy sedm vteřin před koncem, na šestou branku domácích v prodloužení už logicky reagovat nemohli. Ještě více branek, celkem 14, bylo k vidění v zápase Velké Bíteše proti Přerovu. Skóre načal úspěšný střelec z minulého kola Prkna, domácí pak zaměstnávali zapisovatele branek v pravidelných intervalech, až se skóre zastavilo na famózních 13:1. Dvakrát se trefili Kraus, Šimůnek a Drdla.

Otočit zápas proti Valašskému Meziříčí, kterému chyběl kanonýr Vlach, se povedlo Šternberku. Zima, Jurák, Svoboda a Dvořák na straně domácích a Glas s Janáčkem na straně hostů stanovili skóre na 4:2 pro Šternberk.

V dalších zápasech už byli úspěšní jen hosté. Hodonín sice ve hře bez brankáře snížil na 3:4, vzápětí ale do prázdné branky inkasoval z hole Malkuse a bylo rozhodnuto. Šumperk nezachytil proti Orlové začátek, hosté vedli po 13. minutách o tři branky a přes snahu domácích si už Orlová výhru pohlídala.

Výsledky

HC Apos Blansko - HC Uničov 6:5 po prodloužení (2:1, 0:1, 3:3 – 1:0)
Branky a nahrávky: 1. Tesař (Meixner), 16. Látal (Mifek), 45. Dvořák (Točík), 49. Látal, 56. Kučírek (Drábek), 64. Točík – 13. Kolařík, 26. Římský, 52. Kolařík (Paška), 54. Lehečka, 60. Jan Skokan.

SHK Hodonín - VSK Technika Brno 3:5 (1:1, 0:1, 2:3)
Branky a nahrávky: 18. Hoza (Šťastný), 55. Pšurný (Hoza), 59. Hoza (Pokorný) – 14. Šebek P., 25. Šebek D. (Šebek P.), 48. Sedláček (Cech), 54. Šebek P. (Šebek D.), 60. Malkus (Jelínek).

HC TJ Šternberk - TJ Bobři Valašské Meziříčí 4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 35. Zima, 47. Jurák, 50. Svoboda (Kohůt, Zima), 60. Dvořák (Dobrý) – 16. Janáček (Vitoslavský), 46. Glas (Bambuch, Sedlák)

HK 2003 Šumperk - HC Orlová 2:4 (0:3, 0:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 44. Kukol (Holík), 60. Jurča (Holík) – 3. Martiník (Jaško, Pfeiler), 9. Mintěl, 13. Balčík, 49. Jaško (Martiník)

HC Spartak Velká Bíteš - HC Minor 2000 Přerov 13:1 (6:0, 5:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 10. Prkna (Sklenář), 15. Sechovec, 16. Kraus (Veselý), 18. Dolníček (Cakl), 19. Kraus (Šimunek), 20. Strýček (Provazník), 21. Cakl, 23. Hökl (Krčál), 32. Veselý (Šimunek, Kraus), 36. Šimunek (Kraus), 36. Šimunek, 43. Drdla (Provazník), 48. Drdla (Konečný) – 52. Hanák (Pala)