{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona
Blansko

ikona HC Blansko deklasovalo Šternberk

Deset zápasů 18. kola druhé ligy bylo na programu třetí listopadovou neděli. V celku bez problémů si poradilo HC Blansko v domácím prostředí se Šternberkem. Šternberk deklasovalo rozdílem 5-ti branek 7:2.

Velký závěr předvedli v Orlové hokejisté Velké Bíteše, kteří v závěrečné třetině čtyřmi góly otočili zápas. Robert Hamrla vychytal Přerovu výhru v Uničově a Děčín nadělil Teplicím desítku. Překvapením je vysoká výhra Šumperku nad vedoucím celkem druholigové skupiny Východ Technikou Brno.

Velkou výhru zaznamenal Šumperk, který pokořil Techniku Brno a nastřílel jí dokonce sedm branek. O výhře domácích rozhodla produktivní druhá třetina, jednu z branek vstřelil i poslední kapitán prvoligové Opavy obránce Kamil Přibyla. Novojičínský brankář René Urbánek vychytal čisté konto pomohl Gedosu k výhře 4:0 nad Valašským Meziříčím.

Výsledky - skupina Východ:

HC Apos Blansko - HC TJ Šternberk 7:2 (2:1, 4:0, 1:1)
Branky a nahrávky: 10. Maixner (Laga), 12. Tesař (Psota), 21. Mífek, 24. Maixner (Beran), 33. Hrůza (Mífek), 40. Hrůza (Jílek), 45. Hrůza (Mífek) - 7. Vích (Kohút), 57. Mikeš (Zima).

HC Uničov - HC Minor 2000 Přerov 2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 17. T. Lhotský (Římský), 23. T. Lhotský (Skokan, Římský) – 12. Ditrich, 27. P. Smékal (Štraub), 52. Hanák (P. Smékal).

HK Šumperk 2003 - VSK Technika Brno 7:3 (2:2, 3:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 9. Ondráček (Jurča), 13. A. Holík (Dřímal, Z. Novosad), 26. Přibyla (Řoutil), 38. Ondráček (Sabela, Studený), 40. Z. Novosad (Budina), 57. Studený (Bednárek), 60. Sabela - 18. J. Sedláček (Cech, Haluza), 19. P. Šebek (D. Šebek), 49. Habrovec (P. Šebek, Kello).

TJ Gedos Nový Jičín - TJ Bobři Valašské Meziříčí 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 18. P. Vašut (Jakubu), 29. Glabazňa (Kabeláč), 50. Jakubu (P. Macháček), 60. Krupník (Cabanik).

HC Orlová - HC Spartak Velká Bíteš 3:5 (1:1, 2:0, 0:4)
Branky a nahrávky: 4. Tluszczik, 28. D. Tomášek (Jaško), 30. Dvořák (D. Tomášek) - 17. D. Vorel (J. Sklenář), 44. P. Veselý (Kraus), 47. J. Sklenář (D. Vorel), 54. Prkna (Sechovec), 57. Drdla (Šimunek).

publikováno: 20.11.2005