{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Nevěra si vyžádala lidský život

Manželská nevěra byla zřejmě motivem vraždy, při níž v noci na pondělí ve Velkých Opatovicích na Blanensku zavraždil 30letý muž o deset let staršího manžela ženy, se kterou měl intimní vztah. Podle předběžných informací starší z mužů zjistil nevěru své ženy a rozhodl se to s jejím milencem vyřídit. Po hádce mladší z mužů svého soka pobodal a ten na následky zranění zemřel.

"Já mohu v tuto chvíli jen potvrdit, že došlo ke konfliktu mezi dvěma muži a konflikt skončil smrtí 40letému muže. Zatím policie zajišťuje důkazní materiál a vyslýchá podezřelého. O dalších okolnostech zatím nebudeme podávat bližší informace," uvedla Dagmar Bartoníková z jihomoravské policejní správy v Brně. Útočník sám zavolal policii

Právu se však podařilo zjistit, že mělo jít o tzv. manželský trojúhelník, kdy se mladší z mužů stýkal s vdanou ženou, jejíž manžel se to s milencem rozhodl vyřešit jako chlap s chlapem. Po hádce a rvačce za jedním z domů za bytovkami ve Velkých Opatovicích zabil svého soka. Útočník však sám volal policii a později se k činu doznal.

"Zatím připravujeme usnesení o zahájení trestního stíhání, které zadrženému muži předáme v pondělí v podvečer," potvrdil Právu policejní komisař, který na případu pracuje. Pokud policie pachateli verzi o způsobu vraždy prokáže a soud ho odsoudí, může skončit ve vězení na 10 až 15 let.

Zdroj: Novinky.cz

publikováno: 13.2.2006
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.