{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Rozhledna Podvrší zahájí šestou sezónu

Letošním rokem vstupuje rozhledna v Podvrší do své šesté sezóny. Stalo se již tradicí, že nová návštěvnická sezóna je zahajovaná Velikonočním jarmarkem. Ten letošní se koná v neděli 16. dubna 2006 a jeho organizátorem je opět sdružení VESELICKÁ KAPLIČKA. Začátek akce je v 9.00 hod.

Návštěvníci akce budou mít opět příležitost, vedle výstupu na rozhlednu a pohledu na 2 nové větrné elektrárny u obce Protivanov, zakoupit něco z výrobků tradičních řemesel, jako drobnou užitkovou keramiku, košíkářské výrobky, velikonoční kraslice, výrobky ze včelího vosku, medovinu, výrobky z perníku apod.

Pro zpestření letošní akce připravují pořadatelé novinku, která potěší především malé děti. Ti, ale samozřejmě i další návštěvníci akce budou mít možnost vidět na vlastní oči malá kůzlata a jehňata. Ty zapůjčí pořadatelům akce rodina Sedlákových ze Šošůvky, která se zabývá chovem koz a firma Zemspol a.s. Sloup, která v loňském roce obnovila chov ovcí. Vedle toho bude připraveno bohaté občerstvení, včetně tradiční udírny a také výtěžek z této akce půjde na konto veřejné sbírky vyhlášené sdružením a určené na výstavbu nové kapličky ve Veselici.

publikováno: 2.4.2006
Rozhledna
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.