{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Fotbal skončil málem tragédií

Byl to moment, na který mladý brankář Tomáš Horna ze Sparty Brno dlouho nezapomene. V závěru nedělního utkání župního přeboru vedl jeho tým na hřišti Ráječka 1:0, když se Horna srazil s domácím Bartošem. Jejich střet odnesl fotbalista Ráječka červenou kartou, brankář Sparty zůstal bezvládně ležet na zemi, v bezvědomí.

"Vyloženě úmyslné to od hráče Ráječka asi nebylo. Dohrával balón, ale dost zbytečně. Šel tam s tím, že nafilmuje penaltu. Nechal nohy na zemi a způsobil našemu brankáři nebezpečné zranění," popisoval Radomír Milotínský, sekretář Sparty Brno.

"Tomášovi zapadl jazyk. Dvě tři minuty jsme ho nemohli vůbec probrat. Nakonec začal dýchat, ale bylo to nekonečné. Pomohl mu až trenér Schneider."

Brankář Sparty Brno skončil v boskovické nemocnici. "Je sešitej, měl tržné rány. Ale mluvili jsme spolu po telefonu a už je mimo nebezpečí, nemá zlomeniny ani poškození mozku. Myslím, že to bude dobré," věří sekretář klubu.

"Je to hrozné, když jde o život někomu, koho znáte, a on nedýchá. Snad to na něm nenechá následky. Kdy bude zase hrát, to neřešíme, otázka je, co s ním bude dělat strach, jestli se nebude bát," dodává Milotínský.

publikováno: 19.4.2006
Fotbal
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.

Rekonstrukce bytového jádra,bytů koupelen, podlah, zateplování fasád na míru.