{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Blanskem a Technikou cloumá spor o přestupech

Mezi brněnskou Technikou a celkem Black Hill Blansko to jiskřilo už dřív, teď se však z obou kohoutů stávají nesmiřitelní rivalové.

Důvod? Přestup elitního blanenského nadhazovače Ondřeje Navrkala do Techniky a plánovaný přesun dalšího reprezentanta Zdeňka Kocmana stejným směrem.

„Blansko to nese špatně. Přitom sami hráči k nám chtěli,“ sdělil brněnský kapitán Martin Střítecký. „Nabízíme jim lepší podmínky,“ doplnil předseda Techniky Rudolf Drnec.

„Zlou krev vyvolala Technika. Už dlouho nemají kvalitní mládežnické mužstvo, zato ale mají lepší podmínky. A tak nám přetahují hráče,“ zlobí se blanenský kouč Jaroslav Krejčíř.

Tahle roztržka však ještě může nabrat další grády. Podle Techniky k ní má Kocman přejít v květnovém přestupním období. „Nikam nepůjde, zůstává u nás,“ tvrdí zase Krejčíř.

Mimo spor oba kluby vyhlížejí radostné období. Technika se loňským postupem do play-off vzpamatovala z útlumu a letos tým ještě vylepšila. „Jsme určitě silnější. Naším cílem je znovu play-off a finále poháru,“ oznámil Střítecký.

Blansko zase získalo posilu v Australanu Buttsworthovi. „A klub začíná fungovat tak, jak má. Chceme hrát ve středu tabulky a zkusit play-off,“ uvedl Krejčíř. Na úvod soutěže nabraly oba kluby po dvou výhrách.

Zdroj: Mladá fronta DNES - jižní Morava

publikováno: 25.4.2006
Baseball
Baseball
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.

Rekonstrukce bytového jádra,bytů koupelen, podlah, zateplování fasád na míru.