{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Moravským krasem se lvem na kapotě

Ve dnech 5.5. až 8.5.2006 se uskuteční 14. sraz Peugeot clubu, tentokráte na území Moravského krasu v Ochozi u Brna. Začátek srazu je plánován na pátek a konec na pondělí, které je státním svátkem.

Hlavní program započne sobotním odpolednem, kdy se uskuteční "spanilá jízda" Brnem. Ta bude spojena s návštěvou značkového servisu, ukázkou závodního vozu a zakončena prohlídkou autodromu.

Součástí setkání bude orientačně-poznávací výlet spojený s návštěvou jeskyní. Mimo jiné si účastníci srazu mohou vyzkoušet například řízení autoškolního vozidla z místa učitele nebo poslechnou přednášku o změnách v nových pravidlech silničního provozu. Na večer je pak připraven kulturně zábavný program včetně vystoupení rockové kapely.

Je očekávana účast až 120 vozidel. Je celkem jasné, že kromě historických vozidel dorazí i auta novější, takže kdo máte rádi Peugeot, neměli byste na srazu chybět. Pořadatelé srazu Peugeot clubu tímto zvou všechny příznivce značky - vezměte své plechové lvy a přijeďte se mezi nás podívat.

Více informací získáte přímo na stránkách Peugeot clubu.

Peugeot

publikováno: 1.5.2006
Peugeot
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.

Rekonstrukce bytového jádra,bytů koupelen, podlah, zateplování fasád na míru.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Nabízíme Vám pohoštění a zároveň ubytování ve vinném sklepě na Jižní Moravě.Přijďte se k nám ubytovat, nabízíme levné ubytování na Znojemsku.