{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Fotbalová brána usmrtila chlapce

Čtrnáctiletý chlapec zemřel v úterý večer při fotbalovém tréninku ve Velkých Opatovicích na Blanensku poté, co na něj spadla fotbalová brána. Neštěstí se stalo ve chvíli, kdy hoch s přáteli odcházel ze hřiště. Mladí fotbalisté museli ještě předtím odstranit bránu z hrací plochy, aby se tam mohla posekat tráva. Při přenášení brány spadl tento předmět hochovi na hlavu. Případ vyšetřuje policie.

"Zjišťujeme, zda v této kauze nedošlo k trestnému činu ublížení na zdraví s následkem smrti z nedbalosti. Případ nelze zatím více komentovat," řekl dnes ČTK mluvčí blanenské policie. Z trestného činu je podezřelý trenér velkoopatovických fotbalistů, který měl v době výcviku za chlapce zodpovědnost.

Po ukončení tréninku museli mladí fotbalisté těžkou bránu nejprve sklopit a následně odnést z hrací plochy. Neštěstí se stalo při sklápění brány, kdy hoši držící její spodní část těžkou kovovou konstrukci neudrželi. Brána pak na místě jejich kamaráda zabila.

Na Blanensku se v uplynulých letech staly již dvě tragédie týkající se dětí. Při první zahynul při plaveckém výcviku v blanenských krytých lázních šestiletý chlapech. Při druhé, rovněž před dvěma lety, spadla brána na dětském táboře v Letovicích, když po ní hoch šplhal. Byl těžce zraněn.

Zdroj: ČTK

publikováno: 10.5.2006
Fotbal
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.

Rekonstrukce bytového jádra,bytů koupelen, podlah, zateplování fasád na míru.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Užijte si posezení u nás ve vinném sklepě na Jižní Moravě. Budete příjemě překvapeni kvalitou vína a můžete využít i ubytování ve vinném sklepě.Kvalitní spánek začíná na lamelových roštech od českého výrobce..