{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Boskovice: Westernová sezona zahájena

Největší turistické lákadlo Boskovic, westernové městečko Wild West City opět ožívá. Areál ležící kousek za městem v bývalém pískovcovém lomu totiž zahájilo už čtrnáctou sezonu.

Pro návštěvníky je připravena premiéra hned čtyř divadelních představení, ale i nová horse show, v níž kromě koní nebudou chybět ani býčci či kozy.

Diváci úplně poprvé uvidí i novou postavičku městečka, kaktusového muže El Ďoďo, který se představí ve dvě hodiny odpoledne v rámci premiéry „El Ďoďo přichází“. Na večery jsou přichystané tradiční country bály.

Připraveny jsou ale i další atrakce - návštěvníci mohou obdivovat ukázky práce s bičem, lasem i koltem, zájemci si sami mohou vyzkoušet například střelbu z luku, hod oštěpem či tomahavkem nebo krmení koz.

Areál bude možné ale letos obdivovat naposledy.

„Letošní sezonu chceme ukončit už 2. září, právě tehdy by měl startovat velký projekt přeměny městečka na zábavní přírodní park, který nabídne prostory pro ubytování, stravování, desítky nových staveb i atrakcí,“ plánuje majitel westernového městečka Luboš Procházka.

Zdroj: Mladá fronta DNES

publikováno: 23.5.2006
Ilustrační foto
Boty a Goretex, jaké jsou vlastnosti tohoto materiálu a kdy je vhodné jej použít.

Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.

Rekonstrukce bytového jádra,bytů koupelen, podlah, zateplování fasád na míru.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

My jsme oficiální zastoupení značky Subaru v Brně? Hledáte-li velký a silný vůz, tak rozhodně sáhněte po Toyotě Land Cruiser.