{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Blansko, Boskovice a Černá Hora společně

Vzájemnou dohodu, která má zajistit lepší propagaci a spolupráci na úseku cestovního ruchu v rámci regionu podepíší dnes 29. 6. 2006 v centru Sladovna v Černé Hoře starostové Blanska, Boskovic a prokurista Pivovaru Černá Hora.

Všechny tři zúčastněné subjekty totiž usilují o co nejlepší propagaci regionu a turistické destinace nazvané Moravský kras a okolí. Dohodly se proto na vzájemné koordinaci činností, které mají za cíl zviditelnit region, jeho kulturu, přírodní a historické bohatství i sportovní a společenské aktivity. Vzájemná spolupráce by také měla přinést úsporu finančních prostředků vynakládaných na cestovní ruch.

Podpora se bude týkat zejména takových pravidelně pořádaných akcí jako je Pivní pouť v Černé Hoře, Husí slavnosti v Boskovicích nebo blanenský Historický a pivní jarmark. Cílem je zajistit koordinaci při pořádání těchto a dalších velkých akcí tak, aby nekolidovaly jejich termíny a aby byla v jejich rámci propagována celá turistická destinace Moravský kras a okolí. Zlepšit by se měla i vzájemná informovanost o pořádaných akcích, toho chtějí obě města a pivovar dosáhnout jednak pravidelnou výměnou svých propagačních materiálů, ale třeba i vzájemným propojením svých webových prezentací.

Velký důraz je v dohodě kladen také na společnou prezentaci všech tří subjektů na veletrzích cestovního ruchu. „Vlajkovou lodí“ jejich veletržních prezentací by měla být společná expozice na veletrhu cestovního ruchu Regiontour 2007 v Brně. Už letošní společný stánek nazvaný - jak jinak - „Moravský kras a okolí“ zde měl velký úspěch a ukázal, že toto je cesta správným směrem. Mimo to se ale region bude prezentovat společně i na veletrzích Madi 2006 a 2007 v Praze a případně na dalších zajímavých výstavách. S tím souvisí i příprava společných propagačních materiálů. Již na Regiontouru 2007 bude odborné i laické veřejnosti k dispozici společný, reprezentativní kalendář akcí, v plánu jsou i nové společné pohlednice, pivní tácky s pozvánkami na významné kulturní a společenské akce atd.

Dohoda je prozatím koncipována na dobu určitou, do konce roku 2007. Poté budou všemi stranami dohody vyhodnoceny dosažené výsledky. Jak ale věří v Blansku, Boskovicích i v Černé Hoře, bude spolupráce pokračovat i v dalších letech. Ostatně, současný trend v cestovním ruchu dokazuje, že k největší přílivu turistů a tím i peněz dochází v těch regionech, kde se jednotlivá místa o turisty nepřetahují, nýbrž spolupracují na vytvoření co nejpestřejší nabídky programů využití volného času pro všechny návštěvníky.

publikováno: 29.6.2006
Ilustrační foto
Ilustrační foto
Kvalitní internetové stránky šité na míru daným klientům. Rychlá správa webu.

Rekonstrukce bytového jádra,bytů koupelen, podlah, zateplování fasád na míru.

Kvalitně zpracované plexi od léty prověřeného výrobce plexiskla firmy Koplast s.r.o.
© 2003-06 - www.blanensko.info - kontakt

RSS W3C


odkazy: Přání k svátku / Velikonoční přání / Zamilované obrázky / Webdesign / Ubytování Tatry / Vánoční přání / Přání /

Objednejte si naši krabičkovou dietu a budete příjemně překvapeni. Naše krabičková dieta je sestavena odborníky na zdravou výživu. My jsme oficiální zastoupení značky Subaru v Brně?