{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Boskovice: Hradhouse 2006

Festival Hradhouse je každý rok nejvýznamnější letní událostí v oblasti taneční hudby na Moravě a je druhým největším festivalem tohoto typu v České Republice vůbec. Koná se v originální lokalitě hradu Boskovice u Brna, tedy na místě, které je přibližně stejně vzdálené Praze,Ostravě,Vídni i Bratislavě a je tedy snadno dostupné ze všech jmenovaných směrů.

Festival oslovuje převážně mladé lidi cílové skupiny 18-30 let, převážnou většinu návštěvníků tvoří lidé z jižní Moravy (50%), severní Moravy (20%),Prahy a Čech(20%), Slovenska (7%), po vstupu do EU je očekáván nárust návštěvníků z ostatních zemí Evropy (3%). Kapacita festivalu je 6000 lidí a filosofií pořadatelů - agentur Mersey,Vichr Production a Applaus je vzhledem k omezené kapacitě lokality maximální důraz na kvalitu a detailní provedení akce.Technické řešení festivalu má každý rok na starosti jedna z nejuznávanějších firem - firma Music Data, používající nejkvalitnější zvukový systém Nexo a nejmodernější osvětlovací techniku.

Důraz je kladen na precizní organizační zajištění festivalu, na výtvarné řešení a samozřejmě na odpovídající programovou úroveň. Na festivalu v minulosti vystoupila celá řada umělců, kteří udávají současný směr světové taneční scény. V minulých letech na Hradhouse vystupovali například Chris Liebing,Marco Bailey, Pelacha,Lucca,Michael Burian,Evil Eddie Richards,Ian Ossia,DJ Heaven,Richard Sen,Terry Francis,Balthazar,Felipe,Cristian Varela, Davide Squillace, skupiny Monkey Business a Skyline a další.

V roce 2006 čeká festival 9. ročník a pořadatelé zaměří na dva nejaktuálnější současné směry elektronické hudby a to techno a drumandbass, menší scéna bude věnována stylům house a progressive.

Sony Ericsson Hradhouse 2006 - sobota 5.8.2006

Semtex Stage
Fergie (UK), Justin Robertson (UK), Michel De Hey (NL), Lucca, Markantonio (IT), Flo (FR), Orbith, Stewart Lowman (UK), Hydrophonic

Fléda Jungle Stage
Pendulum + MC Verse (UK), Katcha, Koogi, Gabana (SK), Dreazz (NL), Sayko, Xmorph + Mc Lobotomia, Marcco, Cosmic Cube

Mersey Stage
Diana D Rouz (PL), Chris Sadler, Ian Blond, Javas, BB Mike, Bon Finix (Kypr), Louis + Guga, Dan Cooley, Jerry, Mickey House, Marcus Cooper, Leo Lycra, Marthen

Kompletní informace o festivalu naleznete na www.hradhouse.cz


publikováno: 24.7.2006
Hradhouse Hradhouse Hradhouse Hradhouse
Tvorba webdesignu na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.

Rekonstrukce bytového jádra,bytů koupelen, podlah, zateplování fasád na míru.