{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Boskovice 2006 - festival pro židovskou čtvrť

Festival Boskovice je svého druhu unikátní festival ve Střední Evropě, který ve čtyřech dnech představí zajímavosti jak z hudební, tak i z divadelní a filmové scény, výstavy, autorská čtení a spoustu dalších počinů.

Za třináct let svého trvání získal renomé nejen u svých stálých návštěvníků, ale i u odborné kritiky. Letos se uskuteční ve dnech 13. - 16. července.

Boskovický festival, na rozdíl od jiných, probíhá v celém městě. Také 14. ročník festivalu nabídne vělkou škálu lahůdek.

Opět se můžete těšit na koncerty v amfiteátru letního kina, jazzovou scénu v zámeckém skleníku, další hudební scénu za muzeem, odpolední divadla na hradě, promítání v kině Panorama i v amfiteátru, výstavy, autorská čtení, přednášky, výlety a určitě i nějaká překvapení.

Rozhodně si však nenechte ujít i další zajímavá místa. Židovský hřbitov je během festivalu veřejně přístupný, v synagoze je umístěna stálá expozice věnovaná unikátnímu urbanistickému celku – židovské čtvrti. Ta samotná nabízí řadu krásných zákoutí.

Až si budete potřebovat odpočinout nezapomeňte navštívit Literární čajovnu nesoucí jméno slavného boskovického rodáka Hemana Ungara s přilehlou kafírnou nebo neméně inspirativní prostor Café baru Za zrcadlem.Program festivalu naleznete na této adrese.
Kompletní informace o festivalu naleznete na www.unijazz.cz.

publikováno: 10.7.2006
Boskovice Boskovice
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.

Rekonstrukce bytového jádra,bytů koupelen, podlah, zateplování fasád na míru.