{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Blansko: Letní kino 2006

I letos nepřijde Blansko o letní kino. Kulturní středisko města Blanska uvede od pondělí 21.8. do neděle 27.8. tři české a čtyři americké filmy. Promítat se bude od 21.00 hodin na Náměstí Republiky.

Program: Letní kino Blansko 2006

RAFŤÁCI

pondělí - 21. srpna 2006, 21.00 h
Letní teenagerskou komedii režiséra Karla Janáka s Vojtou Kotkem a Jirkou Mádlem v hlavních rolích. . Každý z nás si vzpomíná na noční můru dospívajícího teenagera, kterou je dovolená s rodiči. A když se tato noční můra stane skutečností jen díky nešťastné souhře náhod, je to opravdu k vzteku.
ČR / 104 minut / přístupný / česká verze / zdarma

ŠIFRA MISTRA LEONARDA

úterý - 22. srpna 2006, 21.00 h
Napjatě očekávaný film s řadou hereckých hvězd podle světového bestselleru. Vražedné tajemství zakódované do nejznámějšího obrazu Leonarda da Vinci sahá až do dnešních dnů... Ve hře není nic menšího než svatý grál! Pradávné tajemství, jehož zveřejnění by znamenalo přepsání lidských dějin, má zůstat navěky skryto... V hlavních rolích Tom Hanks a Audrey Tautou.
USA / 148 minut / do 12 let nevhodný / zdarma

DOBA LEDOVÁ 2 – OBLEVA

středa - 23. srpna 2006, 21.00 h
A chládek je fuč. Naši hrdinové z prostředí pod bodem mrazu se vracejí: chlupatý mamut Manny, lenochod Sid, šavlozubý tygr Diego a prehistorická kryso/veverka, věčná smolařka Kryserka. Komedie hýřící akcí, romantikou a nerozbitným přátelstvím. Při tom roztaje srdce všech - nezávisle na věku.
USA / 91 minut / přístupný / česká verze / zdarma

RYCHLE A ZBĚSILE: TOKIJSKÁ JÍZDA

čtvrtek - 24. srpna 2006, 21.00 h
V rychlosti je krása. Do kin se vrací nejrychlejší akční série současnosti. V první kapitole jsme poznali odvrácenou tvář Los Angeles, ve druhém díle jsme se seznámili se šílenými jezdci z floridského Miami a teď se přesuneme do japonské metropole Tokia, kde se naučíme driftovat – rozpálit auto na co nejvyšší rychlost, v pravý okamžik dupnout na brzdu a nádherně se „smeknout“. V tokijských ulicích bude brzy pořádně horko.
USA / 104 minut / do 12 let nevhodný / zdarma

MISSION: IMPOSSIBLE III

pátek - 25. srpna 2006, 21.00 h
Tajný agent Ethan Hunt ( Tom Cruise), pro něhož není splnění žádné mise nemožné, se vrací už potřetí a přivádí ho jeden z nejvyhledávanějších režisérů současnosti J. J. Abrams. Tom Cruise ale není jediné „velké jméno“, které zdobí tuto akční podívanou. V roli hlavního záporáka, bezohledného obchodníka se zbraněmi Owena Daviana, se představí Philip Seymour Hoffman, čerstvý držitel Oscara za nejlepší mužský herecký výkon ve filmu Capote, dále Laurence Fishburne (Matrix), nebo Keri Russell (Údolí stínů).
USA / 125 minut / do 12 let nevhodný / zdarma

ÚČASTNÍCI ZÁJEZDU

sobota - 26. srpna 2006, 21.00 h
Na dovolenou autobusem k Jadranu vyráží náhodná skupinka cestujících. Letní komedie podle bestselleru Michala Viewegha s řadou populárních českých herců. Hrají : Eva Holubová, Anna Polívková, Bohumil Klepl, Jana Štěpánková, Květa Fialová, Pavel Liška a další.
ČR / 113 minut / přístupný / česká verze / zdarma

JAK SE KROTÍ KROKODÝLI

neděle - 27. srpna 2006, 21.00 h
Česká rodinná komedie od Marie Poledňákové, autorky řady populárních filmů. Tatínek Luboš, který pracuje v Alpách jako záchranář, přijíždí domů do Prahy mnohem dřív, než původně slíbil. Jeho osmiletá dcera Amálka je nadšena, a tak odmítne jet na školu v přírodě, aby si užila tatínka. Luboš se vypraví do školy, aby Amálku omluvil, ale dopadne to tak, že nakonec jede do Vysokých Tater s celou třídou jako zdravotní doprovod.
ČR / 112 minut / přístupný / česká verze / zdarma


publikováno: 21.8.2006
Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.

Rekonstrukce bytového jádra,bytů koupelen, podlah, zateplování fasád na míru.