{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Sraz klubu sběratelů turistických suvenýrů

Kdo z vás je turistou, jistě ví, že existují turistické suvenýry. Ale kdo z vás ví, že existuje i Klub sběratelů turistických suvenýrů? Tento klub už existuje čtvrtým rokem a přibližně stovka jeho členů je z celé ČR. Aby se členové klubu vůbec někdy sešli, tak vedení KSTS každý rok pořádá celostátní setkání svých členů v nějaké turisticky atraktivní lokalitě. Letošní, již čtvrté, setkání připadlo na Moravu. A právě na tento sraz bych vás rád pozval.

Uskuteční se v sobotu 16. září 2006 na rozhledně Veselice - Podvrší v Moravském krasu, přibližně 5km od Sloupu. Díky pochopení obce Vavřinec, pod kterou rozhledna spadá, nám bylo umožněno uspořádat akci právě tam. Nevím, zda-li obecní úřad ví do čeho jde, ale my ano, protože už máme nějaká ta setkání za sebou.

Kdo je také sběratelem turistických suvenýrů, ten si tam jistě pošmákne - celý den bude probíhat výměnná burza, účast přislíbili i výrobci suvenýrů a občerstvení je také zajištěno. V průběhu celého dne budou probíhat ukázky naší činnosti, jsou připraveny soutěže pro děti i dospělé. Kdo třeba ví, že existuje Turistický odznak žrací turistiky (připravujeme i Picí turistický odznak), nebo co jsou turistické postoje nebo sošení?

O tom všem se můžete dozvědět přímo na naší akci. Když vše půjde hladce a zbude chvilka času dojde i na přednášku o turisticky vhodných nápojích. A nejlepší nakonec – každoročně pořádáme bohatou tombolu, ve které si každý přijde na své. Takže čeká nás mnoho práce, ale doufám, že i zábavy. Chtěl bych vás tímto nalákat a pozvat na naše setkání a doufám, že budete mile překvapeni, jaký klub taky může existovat.

Za KSTS Josef Klimeš

Naše oficiální stránky: www.ksts.info.

publikováno: 13.9.2006


Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.

Rekonstrukce bytového jádra,bytů koupelen, podlah, zateplování fasád na míru.