{*hlaska kvuli adSense staticka verye je v souboru cz.js v /js/cz.js na poslat-prani.cz*}
ikona  ikona  ikona  ikona 
Blansko

ikona Atlantis: to je show plná překvapení

Dámy a pánové, nadechněte se zhluboka! Čeká vás výprava za bájnou Atlantidou – zapomenutým městem na dně oceánu. Zapomeňte na starosti všedních dní. Zapomeňte na to, že jste se už zapomněli bavit. Zapomeňte na běžné party, běžné večírky, samoběžné běžky, rovnoběžné přímky a volnoběžné pády. Nezapomeňte, že výprava na Atlantis startuje 21. března na blanenském Lucky Break Clubu.

Cesta na Atlantis vyrazila z Blanska už dvakrát – a vždy to stálo za to. Ale nechme minulost spát a radši se pořádně podívejme, co nás čeká tentokrát. Nebude toho málo: zbrusu nová koncepce djského pódia, projekce po obou stranách tanečního parketu a bohatý světelný park.

Bude to opravdu potřeba, protože hlavní host – DJ Tripmain – patří mezi to absolutně nejlepší, co je v Čechách možné za djským pultem slyšet. Rodák ze Zimbabwe dodává svému vystoupení hodně exotických prvků a svou hudební intuicí a skvělou komunikací si dokáže podmanit publikum po věhlasných klubech v celé Evropě. Čekejte skvělou jízdu plnou aktuálních hitovek – přesně takovou, jakou mají možnost slýchat lidé v luxusním pražském klubu Mecca, kde Tripmain pravidelně hraje. Garantujeme vám smršť moderního elektra, house, trance a progressivu proloženou funky a disco prvky, jež vám bude znít v uších ještě dlouho po návratu domů.

Vzácného hosta podpoří za mixpultem domácí Typhone, jehož djská kariéra nabírá pořádných otáček – Přemek si stihnul zahrát na populární brněnské Apokalypse, festivalu Hradhouse a také nejpopulárnějších moravských klubech (ostravský Fabric, brněnská Fléda nebo 7. nebe). Poznejte jeho trance progressive na vlastní kůži, stojí to totiž opravdu za to. Placky roztočí i tři djové, které můžete znát ze stránek RedSun.cz – Croft se svým pestrým setem provoněným aktuálním elektrem, Mort’n tentokrát vystoupí spolu se dvěma vokalistkami – Ivou Š. a Ivanou S., které by měly dodat tvrdším Mort’novým deskám pořádnou porci harmonie. Možná naposledy před svým vystoupením na brněnské obří halovce Cybertronic se představí domácímu publiku talentovaná Jeaniss se svou směsicí trance a progressivu.

Tentokrát jsme ale nezůstali zdaleka jen u hudby, mysleli jsme na všechny vaše smysly – proto vás čeká breakdance vystoupení blanenské AD’s CREW, speciální akce na baru, videoprojekce nebo speciální dekorace. A start party obstará promítání amatérského filmu Hanka, na kterém se vyřádili kluci a holky pod hlavičkou LesPunks z Blanska a Rájce-Jestřebí.

Už pro to, ale zdaleka nejen kvůli tomu, se vyplatí přijít včas! Večírek plný aktuální hudby, nespoutaného tance a živých vystoupení začíná v 19:30 a prvních padesát platících dostává mixované cd od dje Mort‘na. Kašlete na konvence, na morálku, na škarohlídy, na špatné počasí, na nepovedené sny a na nešťastné lásky. Přijďte objevit Atlantis!


publikováno: 10.3.2008
Realizace krbů a krbových kamen s vložkami od výrobce dle přání zákaníka.

Kompletní sortiment svítidel a osvětlení za skvělé ceny. Rychlý a pohodlný nákup. Výprodej, akce, slevy.

Turistický průvodce v okolí hory Kralický Sněžník.

Internetový marketing a SEO optimalizace na míru. Čerpáme z dlouholetých zkušeností.

Rekonstrukce bytového jádra,bytů koupelen, podlah, zateplování fasád na míru.

Kvalitně zpracované plexi od léty prověřeného výrobce plexiskla firmy Koplast s.r.o.